Vizų tvarka vykstantiems į Egiptą

Lietuvos Respublikos piliečiams, vykstantiems turistiniais tikslais į Egiptą, reikalinga viza. Užsisakius „Kidy Tour“ organizuojamą poilsinę kelionę lėktuvu, viza yra perkama kelionių agentūroje Lietuvoje, o įklijuojama Hurgados oro uoste.

Baltarusijos piliečiams, vykstantiems turistiniais tikslais į Egiptą iš Lietuvos, reikalinga viza. Užsisakius „Kidy Tour“ organizuojamą poilsinę kelionę lėktuvu, viza yra perkama kelionių agentūroje Lietuvoje, o įklijuojama Hurgados oro uoste.

Asmenys, vykstantys į Egiptą su diplomatiniu ar tarnybiniu pasu, taip pat Baltarusijos piliečiai, įsigiję ne iš anksto organizuotą turistinę kelionę, o atskirą turizmo paslaugą (tik skrydį arba tik apgyvendinimo paslaugą) vizą privalo gauti artimiausioje Egipto Arabų Respublikos Ambasadoje.  Įsigyti vizą atvykus į šalį šie asmenys neturės galimybės.

Lietuvos Respublikos piliečiai tai padaryti gali Egipto Arabų Respublikos Ambasadoje Danijoje, o Baltarusijos piliečiai – Egipto Arabų Respublikos Ambasadoje Maskvoje, Rusijoje.

Daugiau informacijos apie vizų išdavimo bei sienų kirtimo tvarką rasite interneto svetainėse www.pasienis.lt ir www.migracija.lt.

Asmenys be pilietybės (angl. aliens), turintys leidimą gyventi Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, ar kitoje valstybėje, ir išduotą galiojantį kelionės dokumentą, vykstant į Egiptą privalo iš anksto gauti Egipto vizą Egipto Arabų Respublikos ambasadoje.

Kitų valstybių piliečiai, vykstantys iš Lietuvos į Egiptą, naudojantis Lietuvos kelionių organizatorių paslaugomis, dėl vizų tvarkos turi teirautis savo šalies atstovybėse.