Water Planet Hotel & Aquapark

Options
Turkija, Alanija star hotel star hotel star hotel star hotel
left
right

Viešbutis:

Viešbutis atidarytas 2000 m. Paskutinį kartą atnaujintas 2011 m. Viso 421 kambarys.

Teritorijoje:

Restoranas, 2 a la carte restoranai (vieną kartą apsilankymas nemokamas), 6 barai, baseinas - skėčiai, gultai, čiužiniai, rankšluosčiai, vandens parkas (kai kurios pramogos ir užkandžiai prie vandens parko – už papildomą mokestį), SPA centras (už papildomą mokestį), belaidis internetas (tam tikrose vietose), kirpykla (už papildomą mokestį), parduotuvės (už papildomą mokestį), gydytojo paslaugos (už papildomą mokestį).

Paplūdimys:

o  platforma:

·         skėčiai,

·         gultai,

·         rankšluosčiai.

 

Kambariai:

284 Standard tipo numeriai: ~28-36 kv.m., centrinis oro kondicionierius, dušas/vonia, plaukų džiovintuvas, seifas, mini baras (pildomas tik atvykimo dieną, vėliau papildoma tik vandeniu), belaidis internetas.

28 Suite tipo numeriai: ~46-50 kv.m., svetainė, centrinis oro kondicionierius, dušas/vonia, plaukų džiovintuvas, seifas, mini baras (pildomas tik atvykimo dieną, vėliau papildoma tik vandeniu), belaidis internetas.

96 Connection tipo numeriai: ~28-56 kv.m.,  du miegamieji, centrinis oro kondicionierius, dušas/vonia, plaukų džiovintuvas, seifas, mini baras (pildomas tik atvykimo dieną, vėliau papildoma tik vandeniu), belaidis internetas.

Sportas ir sveikatinimas:

Stalo tenisas, smiginis, biliardas, teniso kortai (raketės, kamuoliukai – reikalingas depozitas, apšvietimas už papildomą mokestį), paplūdimio tinklinis, vandens sportas (už papildomą mokestį), treniruoklių salė, sauna, masažas (už papildomą mokestį).

Pramogos:

Diskoteka (visi gėrimai už papildomą mokestį), pramoginiai renginiai (periodiškai).

Vaikams:

Baseinas, mini klubas (4-12m.,), auklės paslaugos (už papildomą mokestį).

Maitinimo tipas: UAI (ultra viskas įskaičiuota)

Į kainą įskaičiuoti pusryčiai, pietūs ir vakarienė, vietinės gamybos gėrimai. Papildomai gali būti įskaičiuoti kai kurie užsienio gamybos gėrimai ir / ar papildomos paslaugos. Kokie gėrimai ir / ar paslaugos įskaičiuotos į kainą ir kokiu metu suteikiamos, nustato viešbučio administracija.

 

 

Oficiali viešbučio svetainė: http://www.waterplanet.com.tr/ 

 

Viešbutis pasilieka teisę keisti paslaugų sąrašą bei jų apmokestinimą.

Viešbutis pasilieka teisę nesuteikti kai kurių paslaugų sezono pradžioje ir pabaigoje.

Panašūs pasiūlymai

Visi pasiūlymai right
left
right
Visi pasiūlymai right