Hersonissos Blue

Options
Greece, Hersonissos star hotel star hotel star hotel
left
right

Viešbutis:

 • ~25 km iki Herakliono oro uosto, Hersonissos kurorto centre, šalia paplūdimio. Viešbutį sudaro pagrindinis pastatas. Iš viso 37 kambariai.

Teritorijoje:

 • restoranas;
 • baras;
 • baseinas - skėčiai, gultai;

Paplūdimys:

 • 60 m iki viešojo smėlio paplūdimio.

Kambariai:

 • Single tipo numeriai: vietinis oro kondicionierius (už papildomą mokestį), dušas/vonia, seifas (už papildomą mokestį), šaldytuvas. Numeriai su balkonu.
 • Standard tipo numeriai: vietinis oro kondicionierius (už papildomą mokestį), dušas/vonia, seifas (už papildomą mokestį), šaldytuvas. Numeriai su balkonu.

Maitinimo tipas: AI (All Inclusive):

 • Į kainą įskaičiuoti pusryčiai, pietūs ir vakarienė, vietinės gamybos gėrimai. Papildomai gali būti įskaičiuoti kai kurie užsienio gamybos gėrimai ir / ar papildomos paslaugos. Kokie gėrimai ir / ar paslaugos įskaičiuotos į kainą ir kokiu metu suteikiamos, nustato viešbučio administracija.
Papildoma informacija:
 •  Viešbutis pasilieka teisę keisti paslaugų sąrašą bei jų apmokestinimą.Viešbutis pasilieka teisę nesuteikti kai kurių paslaugų sezono pradžioje ir pabaigoje.

 

  Kodėl verta aplankyti Graikiją?

  Knoso rūmai

  Knoso rūmai yra didžiausia bronzos amžiaus archeologinė vietovė Kretoje, esanti už 5 km į pietus…

  Spinalongos sala

  Spinalonga - tai nedidelė sala, dar vadinama raupsuotųjų sala, nes čia iki 1957 m. buvo…

  Retimno senamiestis

  Retimno senamiestis - tai mažos gatvelės, kuriose gausu nuostabių restoranų ir unikalių parduotuvių, tačiau paprastai…

  Kurnas ežeras

  Kurnas ežeras yra vienintelis gėlo vandens ežeras Kretoje. Tai ideali vieta popietiniam pasivaikščiojimui ar dienos…
  left
  right

  Graikiškas vakaras “Kretos natys”

  "Kretos naktys" - tai Graikijos istorijos įkvėptas šou, graikų muzikos tradicijos ir Kretos gastronomija!

  Balos paplūdimys

  Balos yra ypatingas paplūdimys Chanijoje. Jame yra baltas ir rausvas smėlis, Vanduo seklus, krištolo skaidrumo…

  Samarijos tarpeklis

  Norintiems išvysti nuostabius vaizdus ir patirti 15 km ėjimą pėsčiomis. Samarijos tarpeklis yra Samarijos nacionaliniame…

  “Aquaworld" akvariumas ir roplių gelbėjimo centras

  Kitaip nei daugumoje akvariumų ir gyvūnų prieglaudų, "Aquaworld" lankytojai kviečiami pabendrauti su gyvūnais iš arti…
  left
  right

  Kretos sūriai

  Regis, kad beveik kiekvienas Kretos kaimas turi savo firminį sūrį. Paprastai jie gaminami iš avių…

  Dakos

  Tai fantastiškos graikiškos salotos, primenančios brusketą, tačiau jų pagrindą sudaro ne duona, o miežiniai džiūvėsiai.…

  Gamopilafo

  Kaip rodo pavadinimas (graikiškai gamos reiškia "vestuvės"), šis ryžių patiekalas siūlomas tradicinėse Kretos vestuvėse. Kaip…

  Zoumero

  "Zoumero" yra sotus ir dekadentiškas graikiškas šokoladinis pyragas, kilęs iš Chanijos. Pyragas gaminamas iš miltų,…
  left
  right

  Svarbi COVID informacija keliaujantiems

  • COVID-19 testas nereikalingas pilna vakcinavimo schema paskiepytiems asmenims (kai nuo paskutinio skiepo praėjo ne mažiau kaip 14 dienų iki atvykimo į Kretą arba persirgusiems asmenims, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamo PGR molekulinio arba greitojo antigenų testo rezultatu ir turi būti praėję ne mažiau nei 30 d. ir ne daugiau nei 180 d. iki atvykimo į Kretą).Tinkamas ES COVID sertifikatas.
  • Nepasiskiepijusiems ir nepersirgusiems asmenims privaloma turėti neigiamą PGR testą dėl COVID-19, atliktą ne anksčiau  nei 72 valandos iki atvykimo į Kretą arba greitojo antigeno testą (RAT), kuris atliktas ne anksčiau nei 48 valandos iki atvykimo į Kretą.
  • Visi atvykstantys į Kretą privalo užpildyti Keleivio lokalizavimo formą.
  • Vaikams iki 12 metų COVID-19 dokumentų pateikti nereikia.

  • Visoje šalyje privalomas apsauginės kaukės dėvėjimas viduje bei masinio susibūrimo vietose lauke asmenims, vyresniems nei 4 metai;
  • Nuo lapkričio 22 d.  neskiepyti asmenys nebegali naudotis šiomis paslaugomis: valgyti prie staliukų viduje, lankytis kino teatruose ir teatruose, muziejuose, parodose ir suvažiavimuose, sporto salėse bei sporto renginių varžybose.
  • Kitose paslaugų teikimo vietose (išskyrus maisto prekių parduotuves, vaistines ir miesto viešojo susisiekimo priemones) neskiepytiems asmenims yra taikomas reikalavimas pateikti neigiamo greitojo antigeno (galioja 48 val.) arba PGR (galioja 72 val.)  testo rezultatą. Nepilnamečiai nuo 4 m. iki 17 m. gali pateikti self-test neigiamą rezultatą deklaruojančią pažymą.

  • Privaloma užpildyti elektroninę Nacionalinio visuomenės sveikatos centro anketą.
  • Paskiepytiems ir persirgusiems asmenims COVID-19 testas nereikalingas, reikia turėti tai įrodančius dokumentus. 10 dienų izoliacija netaikoma.
  • Nepaskiepyti ir nepersirgę asmenys prieš grįžtant iš Kretos į Lietuvą privalo atlikti COVID-19 testą (PGR arba antigeno) ir gauti neigiamą testo rezultatą. 10 dienų izoliacija privaloma.
  • Vaikai: vaikams iki 16 m.  nėra reikalavimo prieš atvykstant į Lietuvos Respubliką turėti neigiamą tyrimo atsakymą; vaikams iki 12 m. izoliacija netaikoma; vaikams nuo 12 iki 16 m. izoliacija netaikoma, tik jei jie turi neigiamą PGR (atliktą ne anksčiau nei 72 valandų laikotarpiu) arba antigeno testą (atliktą ne anksčiau nei 48 valandų laikotarpiu). Jei tyrimas atliekamas Lietuvoje, privaloma izoliuotis iki tyrimo rezultato gavimo.

  Panašūs pasiūlymai

  Visi pasiūlymai right
  left
  right
  Visi pasiūlymai right