Vasario 16 d. į Egiptą išsiruošusiems lietuviams staigmena – jų gidais tapo Lavrinovičiai

Valstybės atkūrimo dieną nusprendę atšvęsti tolimajame Egipte lietuviai sulaukė netikėtos dovanos – juos į žydrąją Hurgados pakrantę lydėjo broliai Lavrinovičiai su šeimomis. Pagrindinė jų kelionės misija – savo kailiu išbandyti kuo daugiau Egipto siūlomų malonumų ir apžvelgti Lietuvių pamėgto atostogų krašto privalumus. Kaip seksis broliams jų naujajame kelionių agentų – pardavėjų vaidmenyje – neaišku, tačiau Kšištofas su Darjušu tikina, kad žodžių kišenėje neieškos nei jie, nei jų šeimos nariai.

Brolių prekės ženklo „LavTwins“ komanda atskleidė, kad kelionės tvarkaraštis – įtemptas. Per ateinančią savaitę turi būti nufilmuoti trys reklaminiai klipai, atliktos suplanuotos interakcijos su tame pačiame viešbutyje apsistojusiais tautiečiais, fotosesijos ir papildomi filmavimai bei tiesioginis bendravimas iš Egipto su „LavTwins“ ir „KidyTour“ sekėjais socialiniuose tinkluose. Atskleidžiama, kad į kelionių agentų darbą bus įtraukti ir mažiausieji šeimos nariai, kuriems bus patikėta apžvelgti vaikams skirtas viešbučio pramogas.

„Kas geriau nei patys vaikai gali įvertinti baseino, paplūdimio smėlio, rengiamų žaidimų ir kitų užsiėmimų kokybę? Esame įsitikinę, kad jų nuoširdūs komentarai visiems besidomintiems kelionėmis bus daug įdomesni, nei skambūs marketingo skyriuje sugalvoti reklaminiai šūkiai. Visos šios kelionės tikslas – leisti patiems poilsiautojams papasakoti apie savo patirtį. Taip pat išgirsime ir ką apie Egipto saulę turi pasakyti iki šiol rečiau kalbintos šeimos moterys: Tatjana ir Edita“, – planuojamo turinio detalėmis dalinosi kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ vadovas Gvidas Aukštuolis.

Be išskirtinių komentarų ir trijų reklaminių klipų skirtų televizijos ekranams filmavimo broliai taip pat žada palinksminti ir kartu su jais keliaujančius tautiečius. Pirmasis siurprizas laukė dar lėktuve, kai vos pakilus lėktuvui Darjušas su Kšištofu patraukė prie mikrofono. Sveikindami visus su Lietuvos valstybės atkūrimo diena broliai tikino, kad šio lėktuvo keleiviai turi svarbią misiją – parvežti Lietuvai pavasarį. Broliai taip pat informavo keleivius apie oro temperatūrą Hurgados oro uoste, įspūdingiausias Egipto vietas ir ką galima ten nuveikti.

„Dar mokomės žmonėms pasakoti – pradžioj reikia patiems viską išgyventi, o tada jau pasakosim visiem, kurie galvoja važiuoti į Egiptą, ar į Turkiją – galėsim patarti viską“, – pasakoja prie mikrofono lėktuve „dirbęs“ Darjušas Lavrinovičius.

Broliui pritarė ir Kšištofas: „Mums sulaukus tokio amžiaus prieš pagrindines sezono kovas labai gerai toks persikrovimas – pabūsim su šeimom, bet kartu ir padirbsim – mūsų darbas visą gyvenimą buvo malonumas  ir čia bus panašiai – tik dirbsim kartu su visa šeima – labai faina.

Pirmuosius komentarus ir įspūdžius iš brolių bei  jų šeimų kelionės į Egiptą išgirs „Kidy Tour“ ir „LavTwins“ socialinių tinklų paskirų sekėjai, o kelių savaičių bėgyje turėtų pasirodyti ir pirmoji reklama skirta TV ekranams.

https://www.youtube-nocookie.com/embed/yHNZCTAy6hU