„Kidy Tour“ skraidys su „Airbus“ orlaiviais ir „Avion Express“ aviakompanija

Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ pradeda bendradarbiauti su „Avion Express“ skrydžių bendrove, bendrovės klientams – specialus „Airbus 319” orlaivis. Kelionių organizatoriaus vadovo teigimu, pirmieji skrydžiai suplanuoti jau balandžio pradžioje.

„Nuo pavasario keliones vykdysime šiuolaikiškesniu orlaiviu ir gerokai patogesniais laikais. Tai esminiai skirtumai ir kartu mūsų pranašumai rinkoje“, – sako „Kidy Tour“ vadovas Gvidas Aukštuolis.

Iki šiol „Kidy Tour“ poilsinius skrydžius organizavo su Turkijos aviacijos bendrove „Corendon Airlines“, kuri keliautojus skraidindavo su „Boeing 737” lėktuvais.

Pagal pasirašytą sutartį su bendrove „Avion Express“ kelionių organizatoriaus skrydžiai bus vykdomi su specialiai „Kidy Tour“ klientams skirtu orlaiviu, galinčiu įveikti 6,5 valandų trukmės skrydžius.

Aukštuolio teigimu, glaudesnis bendradarbiavimas „Avia Solutions Group PLC“ įmonių grupėje, bus akivaizdžiai naudingas ir Lietuvos keliautojams.

„Ankstesnių skrydžių laikus mums padiktuodavo užsienio partneriai, o jų įtakoti daug negalėdavom kaip ir kainos, kurią gaudavom. Tad šis pokytis mums labai svarbus. Ankstyvi ar mažiau patogaus laiko skrydžiai, lieka praeityje, o kartu atveriamos ir naujos kelionių krypčių plėtros galimybės“, – sako jis.

Aukštuolio teigimu, rudenį bendrovė organizuos keliones į Egiptą, o šiuo metu veda derybas ir su kitų poilsinių šalių turizmo rinkos dalyviais dėl galimo bendradarbiavimo.

„Skrydžius jau galime organizuoti į visus pamėgtus lietuvių kurortus, bet jų pasiūlą plėsime, tik turėdami konkurencingus pasiūlymus, tiek poilsio ir apgyvendinimo kokybe, tiek kaina. Šalys, kurių ekonomika tiesiogiai susijusi su turizmu, yra itin suinteresuotos visapusišku bendradarbiavimu, tad darysime viską, kad iš to laimėtų mūsų klientai“, – sako jis.

Į Turkijos kurortuose esančius 5 žvaigždučių viešbučius 2021 pavasario vaikų atostogų metu „Kidy Tour“ šiemet pasiūlė nuo 365 EUR, (vienai savaitei, asmeniui) kas yra daugiau nei ketvirtadaliu mažiau nei vieni pigiausių pasiūlymų ankstesniais metais. Rudenį bendrovė taip pat organizuos poilsines keliones ir į Egiptą.

Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ priklauso didžiausiai centrinės ir rytų Europos aviacijos paslaugų verslo įmonių grupei „Avia Solutions Group PLC“, turinčiai 83 biurus bei gamybos centrus. Grupės įmonės teikia aviacijos paslaugas bei sprendimus įvairiausių pasaulio šalių klientams. „Avia Solutions Group PLC“ komandoje darbuojasi daugiau kaip 7000 specialistų, jai priklauso ir skrydžių bendrovė „Avion Express“ valdanti 13 orlaivių parką.