„Kidy Tour“ siūlys viešbučius ir augintiniams

Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ klientams teiks jų augintinių apgyvendinimo paslaugas. Atostogos augintiniams bus organizuojamos bendradarbiaujant su aukščiausios klasės šunų viešbutį valdančią bendrove „Dogiday“.

Anot „Kidy Tour“ vadovo Gvido Aukštuolio, bendrovė jau kurį laiką ieškojo partnerių, su kuriais būtų galima imtis savotiškų atostogų gyvūnams organizavimo. „Šie metai ypatingi išvykstamajam turizmui, dėl itin gerų kainų yra labai palankūs atostogauti po kelis kartus per metus. Tuo tarpu turinčių augintinius gretos tik didėja, o atsakomybė prieš juos buvo viena iš priežasčių, stabdanti dažnesnes juos turinčių keliones“, – sako jis. Atostogų gyvūnams idėjos iniciatorės Gabrielės Juškėnaitės teigimu, vienas iš keturių pasirinkusių bendrovės organizuojamas keliones nurodo turintis augintinį. „Keliautojai savo keturkojį nori palikti saugiose bei patikimose rankose, tačiau ne visuomet yra galimybė augintinio globą patikėti artimiesiems ar draugams, kelis kartus per metus, tad augintinių viešbutis taps savotiškomis atostogomis ir patiems keturkojams bei nuims klientų rūpesčius“, – sako ji.

Bendradarbiavimo sutartį, su kelionių organizatoriumi pasirašiusi, šunų viešbučio „Dogiday“ direktorė Gražina Martins sako, kad šis viešbutis yra orientuotas į tuos, kuriems šuo yra pilnateisis šeimos narys, todėl, kaip ir šeimininkas, turi teisę į puikias atostogas. „Išsiskyrimas su šeimininku gali kelti tam tikrą stresą, diskomfortą gyvūnui ir rūpesčius jo augintojui. Tuo tarpu pas mus keturkojis bus ne tik saugus, pamaitintas, bet ir su tinkama draugija, apsuptas rūpestingų, savo darbą išmanančių žmonių. Tad buvimas be šeimininkų ne tik neprailgs, bet ir nekels rūpesčio atostogaujantiems jo šeimos nariams“, – sako G.Martins. „Dogiday“ viešbutyje Vilniuje yra įrengti 33 atskiri kambariai su šildomomis grindimis, rekuperacine vėdinimo sistema, specialiais guoliais su žaislais ir apklotais. Mažų veislių šuniukams yra įrengti specialūs kambariai atskiroje viešbučio teritorijoje, užtikrinant jiems saugumą ir ramų poilsį. Viešbučio gyventojams bus teikiami individualūs užsiėmimai ne mažiau 3 kartus per dieną: pasivaikščiojimas miške, žaidimai dirbtinos žolės danga išklotose aikštelėse ar 115 kv.m. žaidimų salėje, viešbučio viduje. Augintinio savaitės trukmės atostogos „Dogiday“ viešbutyje kainuos nuo 123 Eur. Tuo tarpu savaitės poilsis Turkijos 5 žvaigždučių viešbutyje asmeniui – nuo 309 Eur, analogiškuose Bulgarijos – nuo 249 Eur.

Augintinio savaitės trukmės atostogos „Dogiday“ viešbutyje kainuos nuo 123 Eur. Tuo tarpu savaitės poilsis Turkijos 5 žvaigždučių viešbutyje asmeniui – nuo 309 Eur, analogiškuose Bulgarijos – nuo 249 Eur.

Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ priklauso didžiausiai centrinės ir rytų Europos aviacijos paslaugų verslo įmonių grupei „Avia Solutions Group PLC“, turinčiai beveik 100 biurų bei gamybos centrų. Grupės įmonės teikia aviacijos paslaugas bei sprendimus įvairiausių pasaulio šalių klientams. „Avia Solutions Group PLC“ komandoje darbuojasi daugiau kaip 7000 specialistų.