„KidyTour“ pradėjo skrydžius su nuosavu orlaiviu „Airbus A319”

Kelionių organizatorius „KidyTour“ savaitgalį pradėjo skrydžius į užsienio kurortus specialiai jai skirtu naujesnės kartos orlaiviu „Airbus A319“. Nauju bendrovės orlaiviu, pirmą kartą pakilusiu iš Vilniaus oro uosto penktadienį ryte į Antalijos kurortą, bus vykdomi visi organizatoriaus skrydžiai. Anot bendrovės vadovo Gvido Aukštuolio, „Airbus A319“ orlaivis leis bendrovei įveikti net iki 6,5 valandos trukmės skrydžius, yra greitesnis, patogesnis bei draugiškesnis aplinkai. „Tai naujesnės kartos orlaivis, gerokai patogesnis tiek keliautojams, tiek pilotams“, – sako bendrovės vadovas.

Šių metų išvykstamųjų skrydžių programą bendrovė įgyvendins bendradarbiaudama su skrydžių bendrove „Avion Express“, priklausančia tai pačiai įmonių grupei – „Avia Solutions Group PLC“, su kuria keliautojus skraidins į Turkijos, Egipto ir Bulgarijos kurortus. Įmonės vadovo teigimu, pakeitus skrydžių organizavimo partnerius, iš to jau laimėjo klientai. Bendrovės skrydžiai vykdomi nauju išvykstamojo turizmo rinkoje laiku – nuo 9 val. ryto. Visi skrydžiai organizuojami iš Vilniaus oro uosto, o į Turkijos kurortus kelionė truks 2 val. 50 min. Bendrovė į Turkiją yra suplanavusi skraidinti kasdien, o kelionių sezoną pradėjo skrydžiais į Egiptą kovo gale, nuo birželio keliautojus skraidins ir į Bulgarijos kurortus.

G.Aukštuolio teigimu, šie metai yra ypatingi turizmui – užsienio valstybės, kurių ekonomika susijusi su turizmu, deda maksimalias pastangas turizmo rinkai atgaivinti, tad kurortų viešbučių grandinės siūlo ypatingas kainas. Savaitės poilsis Turkijos 5 žvaigždučių viešbutyje asmeniui, skrendant su „Kidy Tour“ šiemet kainuoja nuo 309 Eur, analogiškuose Bulgarijos viešbučiuose– nuo 249 Eur. Iki šiol „Kidy Tour“ poilsinius skrydžius organizavo su Turkijos aviacijos bendrove „Corendon Airlines“, kuri keliautojus skraidindavo su „Boeing 737“ lėktuvais. Kelionių organizatorius „Tiketa Tour“ priklauso aviacijos paslaugų verslo įmonių grupei „Avia Solutions Group PLC“.