„Kidy Tour” pradėjo skrydžių sezoną nuo Egipto, o jau nuo kitos savaitės kasdien skraidins į Turkiją

Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ penktadienį pradėjo naują poilsinių kelionių sezoną. Pirmuoju skrydžiu į Egiptą išskrido keli šimtai poilsiautojų iš Lietuvos. Į Egipto kurortus bendrovė pradėjo skraidinti anksčiau nei planuota, o nuo balandžio pirmos savaitės bendrovė imasi kasdieninių poilsinių skrydžių į Turkijos, Antalijoje esantį oro uostą.

„Nauji, patogūs skrydžių laikai, visiškai kitos poilsinių kelionių kainos nei iki šiol. Tai tik dalis naujienų, kurias pristatėme rinkai ir privertėme pasitempti konkurentus. Neabejoju, kad pasirinkome teisingą kelią, ką ir patvirtina pilnas lėktuvas, pakilęs iš Vilniaus oro uosto“, – sakė „Kidy Tour“ vadovas Gvidas Aukštuolis. Anot jo, skrydžiai į Egipto kurortus taip pat bus vykdomi visą balandį, jo metu bendrovė taip pat kasdien skraidins ir į Turkijos kurortus, nauju laiku – nuo 9 val. ryto.

„Šie metai yra ypatingi visiems, ketinantiems ar jau apsisprendusiems keliauti. Viešbučių tinklai deda visas pastangas, kovodami dėl klientų. Turime suplanavę patogų skrydžių laiką, tad turime galimybę pasiūlyti poilsiautojams atostogas už tokią kainą, kokios Lietuvoje nėra buvę iki šiol“, – sakė jis. Bendrovė šiemet pirmą kartą šalies turizmo istorijoje pasiūlė savaitės trukmės keliones į penkių žvaigždučių viešbučius Turkijoje už 365 eurus, Egipte – už 399 eurus  asmeniui. Taip pat šalies įmonėms pasiūlė perkelti darbo vietas į užsienio viešbučius, o visus skrydžius pasirinko vykdyti – nauju laiku, nuo 9 val. ryto. „Kidy Tour“ skrydžiai bus vykdomi bendradarbiaujant su skrydžių bendrove „Avion Express“, kuri poilsiautojus skraidins specialiu bendrovei paruoštu „Airbus 319“ orlaiviu.

Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ priklauso didžiausiai centrinės ir rytų Europos aviacijos paslaugų verslo įmonių grupei „Avia Solutions Group PLC“, turinčiai 90 biurų bei gamybos centrų. Grupės įmonės teikia aviacijos paslaugas bei sprendimus įvairiausių pasaulio šalių klientams. „Avia Solutions Group PLC“ komandoje darbuojasi daugiau kaip 7000 specialistų.