„Kidy Tour“ kyla į kainų karą – žiemos sezonui atostogas Tenerifėje ir Egipte organizuos tris kartus pigiau nei kiti kelionių organizatoriai

„Kidy Tour“ kyla į kainų karą ­– žiemos sezonui atostogas Tenerifėje ir Egipte organizuos tris kartus pigiau nei kiti kelionių organizatoriai

Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ nuo spalio pabaigos pradės skrydžius į Tenerifę ir Egiptą. Anot bendrovės vadovo Gvido Aukštuolio, į abi šalis kelionės bus organizuojamos ypatingai žemomis kainomis, o skrydžiai bus vykdomi kiekvieną savaitę nuo spalio galo iki pat balandžio.

„Tenerifės populiarumas auga su kiekvienais metais, tačiau ši kryptis daugeliui būdavo per brangi. Ateiname pakeisti tai ir į šią šalį keliautojus skraidinsime ilsėtis ženkliai pigiau nei kiti rinkos dalyviai, vos už kelis šimtus eurų”, – sako G. Aukštuolis.

Anot jo, Tenerifėje bendrovė siūlys poilsį pietiniuose šalies kurortuose – Kosta Adechė, Plaja de las Amerikasas, Los Kristianosos bei Los Gigantes. Skrydis į ją iš Vilniaus truks 6 val. 30 min., o atostogų savaitė Ispanijos salos paplūdimiuose kainuos nuo 349 eurų iki 6999 asm., pačiuose prabangiuose šalies viešbučiuose. 

„Tapome tiesioginiais didžiausių viešbučių grandinių partneriais, tad Lietuvos klientams siūlysime atostogas ten, kur dar niekas nėra buvę ir be tarpininkų”, – sako G. Aukštuolis.

Žiemos sezono metu bendrovė taip pat organizuos keliones į Egiptą. Skrydžiai iš Vilniaus oro uosto į Hurgadąbus vykdomi du kartus per savaitę, dar kartą per savaitę – į Šarm el Šeicho kurortą. Savaitės trukmės atostogos Egipte kainuos nuo 299 eur/asm. iki 4999 eur/asm. (Jacuzzi Suite tipo kambarys), o skrydis į juos truks 4 val. 30 min.

„Egiptas buvo, yra ir dar ilgus metus bus viena populiaresnių atostogų krypčių, kurią išbandę keliautojai atranda ir pajaučia tikruosius atostogų privalumus. Žiemos sezonu į Egiptą žvelgiame kaip į pirmą skrydžių kryptį, kuri turi tapti prieinama kuo didesniam keliautojų ratui”, – sako Lina Švedarauskaitė, bendrovės plėtros vadovė.

„Kidy Tour“ bendrovė priklauso „Avia Solutions Group“ – tarptautinei aviacijos paslaugų grupei, valdančiai beveik 100 biurų bei gamybos stočių. Įmonių grupė vienija daugiau nei 7000 profesionalų, teikiančių pažangiausius sprendimus aviacijos industrijoje ir už jos ribų.„Avia Solutions Group“ teikia orlaivių remonto, pilotų ir kitų aviacijos specialistų mokymų, atrankos bei nuomos, antžeminio lėktuvų aptarnavimo ir kuro pylimo, verslo klasės skrydžių, aviacijos IT sprendimų, kelionių organizavimo ir kitas paslaugas. Grupė aptarnauja virš 2000 klientų nuo Amerikos iki Azijos bei turi daugiau nei 500 licencijų įvairiai veiklai vykdyti.