Pirma Lavrinovičių diena naujame darbe neapsiėjo be juoko dozės

Lavrinovičiai nustebino keliautojus: dienai tapo atostogų ekspertais

Praėjusią savaitę Vilniaus prekybos centre nestigo juoko ir netikėtumų – lankytojus stebino neįprastas aukščiausių pasaulio dvynių brolių Lavrinovičių amplua. Iškeitę krepšinio aprangas į pardavėjų kostiumus, „LavTwins“ išbandė savo jėgas naujoje darbo vietoje – dienai tapo atostogų agentais – profesionalais.

Vienai dienai populiariame Vilniaus prekybos centre įsitaisę kelionių agentūros pardavėjų kėdėse, Darjušas ir Kšištofas tapo tikrais profesionalais – dalinosi laisvalaikio patarimais, padėjo išsirinkti tinkamiausią atostogų planą ir kvietė kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ klientus skristi į populiariausius Turkijos ir Egipto kurortus.
„Iki piramidžių nuo šio viešbučio traukiniu 6-ios valandos, o su kupranugariu – dar ilgiau“. „Jūs per atostogas labiau mėgstate ramiai pailsėti, ar labiau su nuotykiais, paišdykauti?“ – nuotaikingame video klipe juokaudami savo žinias demonstravo ir atostogoms lankytojus nuteikinėjo tarptautinio kelionių organizatoriaus ambasadoriai.

„Pasirodo broliai – apsigimę pardavėjai. Jie moka užkalbinti žmones, prikaustyti dėmesį ir užburti gera nuotaika. Laisvu nuo klientų metu patys vaikščiojo po prekybos centrą, kvietė užeiti ir daugiau sužinoti apie tikras atostogas. Iš lankytojų atsiliepimų sprendžiame, kad akcija pavyko“, – taip apie brolių pardavimo įgūdžius atsiliepė „Kidy Tour“ vadovas Gvidas Aukštuolis.
Darjušui ir Kšištofui pirma darbo diena klientų aptarnavimo srityje buvo kupina išbandymų. Dar einant iki darbo vietos lankytojai stabdė brolius prašydami asmenukių, o atsisėdus už pardavėjų stalo laukė pagrindinis iššūkis – įkalbėti žmones pirkti keliones.

Ne vienas lankytojas pamatęs „LavTwins“ prekybos vietoje iš pradžių sutrikdavo iš nuostabos ir tik broliams pakvietus prisėsti suprasdavo, jog tai – ne pokštas. Visgi dvyniams pavyko pasiekti tikslą – per kelias darbo valandas jie prikalbino net tris poras keliautojų praleisti savo pavasario atostogas Egipte.

“Ši akcija – mūsų bendradarbiavimo su broliais startas ir aiški žinutė mūsų klientams – visi mūsų darbuotojai, kaip ir broliai, yra tikri šeimos žmonės, kalbantys paprasta, visiems suprantama kalba ir vertinantys kokybiškas atostogas – ar tai būtų pramoginė kelionė ar poilsis su šeima atokiame užkampyje – visi norime pailsėti normaliai. Būtent tokie žmonės gali geriausiai susitapatinti su klientu ir padėti suplanuoti tobulas atostogas”, – apie akciją atsiliepė G. Aukštuolis.

Praėjusią savaitę kelionių organizatorius „Kidy Tour“ paskelbė pasirašęs su broliais Lavrinovičiais kelionių ambasadorių sutartį. Bendradarbiavimo metu numatytos kelionės, pramoginės akcijos, šmaikščios kurortų apžvalgos ir daugybė kitų akcijų, o pirmasis brolių nuotykis buvo išbandyti kelionių agentų profesiją.

Žiūrėti kelionių pasiūlymus