Lietuviams atsivers išskirtiniai Tenerifės viešbučiai

Vienas kelionių organizatorių Lietuvoje vykdys išskirtines keliones į Tenerifės viešbučius, kurių durys iki šiol buvo uždarytos lietuviams. Viešbučių svečiai bus edukuojami groti, mažieji turistai tausoti gamtą, pavargę – medituoti su vaizdais į vandenyną, o ištroškę adrenalino – plaukioti banglentėmis išskirtiniame baseine ar leisti dienas ir be maudymosi kostiumėlių.

„Kiekvienas iš šių viešbučių – savitos idėjos ir charakterio. Vienuose galima mokytis groti prie didžėjaus pulto, kituose – tapyti, trečiuose – ardytis su banglentėmis specialiame baseine“, – sako Gvidas Aukštuolis, „Kidy Tour“ direktorius.

Tarp bendrovės siūlomų vietų poilsiui – ką tik atnaujintas „Hard Rock Hotel Tenerife“. Tai unikalus statinys, išsidėstęs „Oasis“ ir „Nirvana“ dangoraižių bokštuose, kur tiek vaikai, tiek suaugusieji galės pasijusti tikromis žvaigždėmis.

Be didžiulės teritorijos, prabangių kambarių su vaizdu į vandenyną, 5 restoranų ir 6 barų, įspūdingiausių vakaro šou ir renginių visoje Tenerifėje viešbutis siūlo kai ką tikrai išskirtinio: grojimo gitara, didžėjavimo bei šokių pamokas.

Tuo tarpu kitą, itin prabangų „Bahia Del Duque“ supa net 6 hektarai subtropinių sodų.  Čia veikia 5 lauko baseinai, treniruoklių centras ir stilingi numeriai su privačiais balkonais. Be kitų laisvalaikio pramogų siūlomi aerobikos užsiėmimai su profesionalais ir įspūdingas banginių stebėjimas.

Dar vienas su Lietuvos kelionių organizatoriumi bendradarbiauti pradedantis viešbutis “GF VICTORIA” garsėja niekam neprilyginamiems gamtos vaizdais ir meile laisvei. Išskirtinės erdvės meditacijai ar  atsipalaidavimui įrengtos viršutiniame jo aukšte,  su unikaliu vaizdu į vandenyną. Tuo tarpu kita panorama lauks poilsiautojų, kurie rinksis meditaciją, jogą, pilatesą arba či-kung sode, iš kur atsiveria nepakartojami La Gomeros salos vaizdai.

Mažieji „GF VICTORIA“ svečiai bus mokomi edukologų kaip tausoti aplinką, kaip perdirbti ir vertinti natūralius, vietinius, sezono metu pagamintus produktus.

Mėgstantys adrenaliną turės unikalias sąlygas dienas leisti „GF Victoria“ banglenčių baseine – unikaliame visose Kanarų salose.

Beje, šis viešbutis garsėja kaip vertinantis laisvę, tad tik suaugusiems  skirtas atskiras baseinas su terasa, į nuostabius gamtos vaizdus, kur svečiams maudymosi kostiumėliai – neprivalomi.

Iš viso „Kidy Tour“ pasiūlys net 8 viešbučius, kurie skirti tik suaugusiųjų poilsiui. Visų kelionių metu svečių lauks įspūdingos ekskursijos: nuo vaizdingiausių Tenerifės kampelių, žymiojo Teidės ugnikalnio, džipų safario, nardymo – iki garsiųjų Siamo bei Loro parkų, vietinio maisto degustacijų bei tikro viduramžių šou „San Miguel“ pilyje.

Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ priklauso didžiausiai centrinės ir rytų Europos aviacijos paslaugų verslo įmonių grupei „Avia Solutions Group PLC“, turinčiai 90 biurus bei gamybos centrus. Grupės įmonės teikia aviacijos paslaugas bei sprendimus įvairiausių pasaulio šalių klientams. „Avia Solutions Group PLC“ komandoje darbuojasi daugiau kaip 7000 specialistų. Bendrovė į Tenerifę skradinti pradės nuo spalio galo.