„Kidy Tour“ pradės skrydžius į Graikiją

Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ pradės tiesioginius skrydžius į Graikijos salą Kretą. Anot bendrovės vadovo, kelionėmis į Graikiją bus pradėta prekiauti jau kitą mėnesį, o pirmieji skrydžiai nuosavu „Airbus A319“ lėktuvu numatyti kitų metų pradžioje.

„Graikija pastaruosius kelerius metu sulaukdavo vis daugiau turistų, tačiau karantinas gerokai pakoregavo jų srautus. Nors poilsinės kelionės į ją iš pasaulio nebuvo visai nutrauktos, keliautojų srautai krito dešimtimis kartų. Viešbučiai yra priversti dėti milžiniškas pastangas jiems susigrąžinti ir daro viską kovodami dėl jų srautų, pradedant kainomis, baigiant aptarnavimo kokybe“, – sako G. Aukštuolis.

Anot jo, tiesioginiai skrydžiai į Graikiją iš Vilniaus oro uosto bus vykdomi į Kretą (Heraklioną) jai priklausančiu orlaiviu „Airbus A319” bei truks apie 3 val. ir 20 min.

Kelionių ekspertės Linos Švedarauskaitės teigimu, Graikijos turizmas šiuo metu išgyvena itin sunkų laikmetį, dalis viešbučių buvo priversti stabdyti savo veiklą, kiti – net gi nutraukė ją ir virto butais, tačiau prabangesni, ryžosi kainų mažinimo politikai ir partnerių gretų plėtrai.

„Graikija nebuvo pati populiariausia kryptis tarp lietuvių, tačiau vertinant augančius keliaujančių  šalies gyventojų srautus ir bendrą jų skaičių, į Lietuvą pažiūrėta gerokai plačiau. Partneriai skaičiuoja, kad Lietuvos rinkos potencialas yra milžiniškas ir verta pakovoti užkariaujant mūsų šalį, tiek konkuruojant su kitomis kryptimis, tiek su vidaus turizmu“, – sako ji.

Kelionių ekspertės teigimu, savaitės trukmės atostogos Graikijoje kitais metais asmeniui kainuos apie 299 Eur. keturių žvaigždučių viešbučiuose arba net tris kartus pigiau nei ankstesniais metais.

„Keliones organizuosime tik į naujus ir atnaujintus, išskirtinius viešbučius, kurie iki šiol nebuvo pasiekiami lietuviams. Nepaisant to, savaitės trukmės atostogos ten, kainuos tiek pat kiek dvi paros panašiame viešbutyje Lietuvos pajūryje“, – sako L. Švedarauskaitė.

Anot jos, bendrovė taip pat siūlys keliones išskirtinai tik suaugusiems skirtuose viešbučiuose.

„Kidy Tour“ bendrovė priklauso „Avia Solutions Group“ – tarptautinei aviacijos paslaugų grupei, valdančiai beveik 100 biurų bei gamybos stočių. Įmonių grupė vienija daugiau nei 7000 profesionalų, teikiančių pažangiausius sprendimus aviacijos industrijoje ir už jos ribų.„Avia Solutions Group“ teikia orlaivių remonto, pilotų ir kitų aviacijos specialistų mokymų, atrankos bei nuomos, antžeminio lėktuvų aptarnavimo ir kuro pylimo, verslo klasės skrydžių, aviacijos IT sprendimų, kelionių organizavimo ir kitas paslaugas. Grupė aptarnauja virš 2000 klientų nuo Amerikos iki Azijos bei turi daugiau nei 500 licencijų įvairiai veiklai vykdyti.