Kelionių organizatorė „Kidy Tour“ keičia pavadinimą, vienija jėgas su „Tiketa“

Kelionių organizatorė UAB „Kidy Tour“ keičia pavadinimą į „Tiketa Tour“. Tiek „Kidy Tour“, tiek bilietų platinimo UAB „Tiketa“ yra valdomos verslininko Gedimino Žiemelio.

„Pavadinimą keičiame, nes nuo gruodžio 8 d. suvienijame jėgas su „Tiketa“. Tai apgalvotas strateginis sprendimas siekiant pasinaudoti vieni kitų kompetencijomis ir ekspertinėmis žiniomis grupėje. Tikimės, kad sujungę įsimintinų kelionių organizavimo ir efektyvaus bilietų platinimo įgūdžius galėsime teikti dar kokybiškesnes paslaugas savo klientams“, – VŽ sakė Gvidas Aukštuolis, „Kidy Tour“ vadovas.

2021-ųjų planas – 50.000 turistų

Pasak jo, kitais metais planuojama didžiausia plėtrą per visą įmonės 5 metų istoriją.

„Bendradarbiaudami su „Avia Solutions Group“ grupei taip pat priklausančiomis aviakompanijomis kitais metais iš Vilniaus į populiariausią tarp lietuvių turistų kurortą Turkijoje – Antaliją, skraidysime kasdien“, – dėsto jis.

Taip pat kitais metais planuojami skrydžiai į Bulgariją ir Graikiją.

Svarstoma ir dar apie kelias visiškai naujas kelionių kryptis, bet apie jas pranešti ketinama atskirai.

„Planuojame, kad kitais metais, kad su „Tiketa Tour“ keliaus ne mažiau kaip 50.000 turistų Baltijos šalyse“, – sako G. Aukštuolis.

Šiuo metu dėl kintančios, o neretai ir blogėjančios epidemiologinės situacijos kelionių organizatorė skrydžių nevykdo.

Užsakomuosius skrydžius iš Vilniaus šiuo metu yra sustabdę ir didieji kelionių organizatoriai „Novaturas“ ir „Tez Tour“.

„Stebime situaciją. Skrydžius atnaujinti planuojame tik tada, kai keliauti į populiariausius lietuvių pamėgtus kurortus vėl bus saugu. Visas mūsų dėmesys ir pastangos yra nukreiptos į 2021 metų vasaros sezoną, tam skiriame visą dėmesį ir išteklius“, – nurodo G. Aukštuolis.

100% kelionių organizatorės UAB „Kidy Tour“ akcijų valdo verslininko Gedimino Žiemelio kontroliuojama UAB „Avia Solutions Group“.

Šiemet spalį pranešta, kad  G. Žiemelio netiesiogiai valdoma UAB DG21 pranešė perka bilietų platinimo UAB „Tiketa“.

Pernai „Kidy Tour“ pajamos siekė 7,75 mln. Eur ir buvo apie 2 mln. Eur mažesnės nei 2018 m.

2019 m. įmonė patyrė 0,5 mln. Eur nuostolio, veikla buvo nuostolinga ir 2018-aisiais.

Bilietų platinimo bendrovės „Tiketa“ pardavimo pajamos pernai sudarė beveik 1,84 mln. Eur.

„Tiketa“ valdo kelias bilietų pardavimo e. platformas: tiketa.lt, teatrai.lt, pramogaukit.lt, tiketaplius.lt.

„Tiketa“ praėjusių metų pabaigoje turėjo 0,4 mln. Eur nepaskirstyto pelno, valdė 124 kasų tinklą.

Finansinėje ataskaitoje vadovybė teigė, jog sunku tiksliai pasakyti, kokią įtaką šiam bilietų platinimo verslui turės koronavirusas.

„Bendrovė turi pakankamai lėšų operuoti ateinančiais finansiniais metais, todėl veiklos nutraukimo rizikos neidentifikuoja“, – rašoma ataskaitoje.