Keliaukime saugiai

Saugumo informacija keliaujantiems

Atnaujinta 2022.03.14

Reikalavimai keliaujantiems į Turkiją

Mums svarbus mūsų keliautojų saugumas. Todėl rekomenduojame susipažinti su išsamia saugumo informacija kelionėms į Turkiją.

Atkreipiame dėmesį, jog Lietuvos vyriausybė Turkiją yra įtraukusi į paveiktų šalių sąrašą.

Prieš atvykstant į Turkiją

Vykstantiems į Turkiją, likus ne daugiau kaip 72 valandos iki kelionės į šalį, reikia užpildyti Turkijos sveikatos apsaugos ministerijos svetainėje esančią specialią registracijos formą (ČIA), kurią užpildžius gaunamas HES kodas. Šią formą užpildyti būtina visiems asmenims, kurie nėra Turkijos piliečiai ir kurie nėra Turkijos gyventojai.

COVID-19 testo nereikia:

 • asmenims, turintiems Lietuvos arba kitos ES narės valstybinės sveikatos priežiūros institucijos dokumentą anglų kalba, patvirtinantį, kad asmuo persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 180 dienų, tinkamas ES COVID SERTIFIKATAS
 • asmenims, turintiems Lietuvos arba kitos ES narės valstybinės sveikatos priežiūros institucijos dokumentą anglų kalba arba skiepijimo sertifikatą anglų kalba, nurodantį, kad asmuo paskiepytas mažiausiai dviem dozėmis vakcinos nuo COVID-19 (arba viena Janssen vakcinos doze) prieš mažiausiai 14 dienų nuo atvykimo, tinkamas ES COVID SERTIFIKATAS.
 • vaikams iki 12 metų amžiaus (atleidžiama nuo reikalavimo pateikti PGR ar antigeno testą, o taip pat vakcinacijos pažymėjimą);
 • vykstantiems tranzitu per Turkiją.

Nepersirgę ir nepaskiepyti asmenys privalo turėti neigiamą PGR (PCR, Polymerase Chain Reaction) COVID-19 testo rezultatą, atliktą ne anksčiau kaip 72 valandos prieš atvykstant į Turkiją, arba neigiamą greitojo antigeno testo rezultatą, atliktą ne anksčiau kaip 48 val. prieš atvykstant į Turkiją.

Vykstantiems į Turkiją rekomenduojame įsigyti specialų sveikatos draudimą, kuris, esant reikalui, padengtų visas gydymo nuo COVID-19 išlaidas Turkijoje. Neturint draudimo, gydymo išlaidas gydymo įstaigoje Turkijoje turės padengti pacientas.

(Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ neatsako už turisto pasirinktą medicininių išlaidų, (COVID draudimo, ), dengiančio COVID-19 ligos rizikas, pasirinkimą ir sąlygas. Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ medicininių išlaidų draudimo neįtraukia į kelionės paketą).

Saugi kelionė Turkijoje

 • Turkijoje veikia į turizmą orientuota „coronavirus free“ sertifikuota sistema (apimanti oro uostus, skrydžius, užsakomąjį transportą, viešbučius ir maitinimo įstaigas). Pagal nustatytus reikalavimus, viešbučiai vertinami tarptautinių ekspertų ir turi atitikti virš 160 nustatytų kriterijų. Sertifikuotos įstaigos žymimos „saugaus turizmo“ sertifikato ženklu. Susirgus ar nustačius Covid-19 užsienio turistui, jis privalo būti izoliuotas pagal Turkijos sveikatos ministerijos nustatytą tvarką.
 • Jei Turkijoje esančiam užsieniečiui turistui nustatomas teigiamas PGR testo rezultatas, asmuo yra izoliuojamas 7 dienoms. Po 7 dienų, jei ligonis nebeturi simptomų arba turi lengvus simtomus, izoliacija laikoma baigta. Pakartotinį  PGR  testą galima darytis penktą izoliacijos dieną; jei gaunamas neigiamas rezultatas, izoliacija taip pat laikoma baigta.
 • Atkreipiame dėmesį, kad asmenys persirgę Covid-19 Turkijoje be PGR testo neigiamo atsakymo nebus įleidžiami į lėktuvą.

 

Grįžtantiems iš Turkijos į Lietuvą

Prieš atvykstant į Lietuvą, ne anksčiau, nei 48 val. iki kelionės pradžios, privaloma užpildyti anketą (ČIA) ir gautą patvirtinimą (QR kodą) pateikti prieš skrydį.

Asmenims, kurie nėra paskiepyti nuo COVID-19 ligos Lietuvoje pripažįstamomis vakcinomis arba nuo skiepijimo pagal skiepijimo schemą praėjo daugiau nei 270 dienų (270 d terminas netaikomas asmenims iki 18 metų) ir asmuo nėra skiepytas sustiprinančiąja vakcinos doze, asmenims, kurie nėra persirgę šia liga 180 d. laikotarpiu, ir nepriklauso kitoms išimčių grupėms, privalomas PGR tyrimas dėl COVID-19.

PGR tyrimas dėl COVID-19 turi būti atliktas ne anksčiau nei prieš 72 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas. Neigiamą tyrimo rezultatą įrodantį dokumentą prieš kelionę privaloma pateikti vežėjui. Testą dėl COVID-19 privaloma turėti asmenims nuo 16 metų imtinai.

Izoliacija netaikoma.

Informacija atnaujinama  Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos puslapyje:ČIA

Informacija atnaujinama NVSC puslapyje: ČIA

Aviakompanijos „AVION EXPREES“ kelionių informacija COVID-19: ČIA

Atnaujinta 2022.01.03

Saugaus keliavimo informacija į Egiptą

Mums svarbus mūsų keliautojų saugumas. Todėl rekomenduojame susipažinti su išsamia saugumo informacija kelionėms į Egiptą.

Atkreipiame dėmesį, jog Lietuvos vyriausybė Egiptą yra įtraukusi į paveiktų šalių sąrašą.

Prieš atvykstant į Egiptą

 • Visi atvykstantys į Egiptą privalo iki atvykimo į šalį užpildyti sveikatos deklaracijos formą ir turėti atsispausdintą popierinį variantą. Formą galite rasti ČIA
 • Atvykstantieji į Egiptą (užsieniečiai ir egiptiečiai) privalo pateikti neigiamą PGR (COVID-19) testo rezultatą patvirtinantį sertifikatą (anglų arba arabų k.), turintį QR kodą. Sertifikatai, neturintys QR kodo, nepripažįstami. PGR testas privalo būti atliktas ne anksčiau kaip prieš 72 val. (3 paras) iki atvykimo į Egiptą. Arba pateikti neigiamą antigeno testą (angl. antigen rapid test) atliktą ne anksčiau kaip prieš 24 val. iki atvykimo į Egiptą (tinkamas ES COVID sertifikatas). Atkreipiame dėmesį, kad 72 val. ir 24 val. skaičiuojamos nuo mėginio paėmimo, o ne nuo PGR ar antigeno  (COVID-19) testo rezultato paskelbimo datos. 
 • Vaikams iki 12 metų amžiaus COVID testų, vakcinacijos ar persirgimo dokumentų pateikti nereikia.
 • IŠIMTIS TAIKOMA: turintiems baigtą vakcinavimo procesą patvirtinantį sertifikatą anglų kalba (privalomas QR kodas). Nuo paskutinio skiepo turi būti praėję ne mažiau kaip 14 dienų iki atvykimo į Egiptą. Tinkamas ES COVID sertifikatas, arba oficiali atspausdinta  e-sveikatos pažyma. Jei vakcinos schema susideda iš vienos dozės – užtenka vieno dokumento, jei iš dviejų, reikia abiejų skiepų dokumentų. Patartina tokį vakcinuoto asmens sertifikatą turėti atspausdintą.
 • COVID-19 liga persirgusiems asmenims išimtis netaikoma, jie privalo prieš atvykstant į Egiptą pasidaryti testą arba būti pilnai vakcinuoti (galioja keliaujant į Šarm el Šeichą).
 • Keliaujant į Hurgadą atvykti galima ir su nebaigtu vakcinavimo procesą patvirtinančiu sertifikatu (ES COVID sertifikatas),  jei kartu pateikiamas ir patvirtintas dokumentas apie persirgtą ir pasveiktą COVID-19 ligą. Tam tinkamas ES COVID persirgtos ligos pažymėjimas iš e-sveikata.lt Vakcinavimo sertifikate turi būti nurodyta viena iš vienos dozės. 
 • Kaukių dėvėjimas oro uostose ir lėktuve yra privalomas.
 • Rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, kuris dengtų COVID-19 rizikas (Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ neatsako už turisto pasirinktą medicininių išlaidų (sveikatos draudimo), dengiančio COVID-19 ligos rizikas, pasirinkimą ir sąlygas. Kelionių organizatorius „Kidy Tour“medicininių išlaidų draudimo neįtraukia į kelionės paketą.

 

Saugi kelionė Egipte

 • Privalomas fizinio atstumo laikymasis ir veido kaukių dėvėjimas viešose ir uždarose vietose, įskaitant valstybinius pastatus, privačius biurus, prekybos centrus, mažmeninės prekybos vietas ir viešąjį transportą, privačius taksi. Už nesilaikymą gali būti taikomos teisinės nuobaudos.
 • Susirgus COVID-19 liga Egipte, viešbučiai izoliuoja asmenis ir padengia apgyvendinimo išlaidas savaitei.
 • “Kidy Tour” savo pasveikusiems keliautojams pagal galimybes padės suorganizuoti grįžimą į Lietuvą ir tarpininkaus visais iškilusiais klausimais.

 

Grįžtantiems iš Egipto į Lietuvą

Visi oro, jūrų ar sausumos transportu į Lietuvą atvykstantys asmenys privalo savo asmens duomenis pateikti NVSC elektroniniu būdu. Tai reiškia, kad prieš pradėdami kelionę lėktuvu, keltu, autobusu ar traukiniu, asmenys turi užpildyti anketą NVSC interneto svetainėje ir gauti registracijos patvirtinimą – QR kodą, kurį privalo pateikti įlaipinimo metu.

Elektroninę Nacionalinio visuomenės sveikatos centro anketą galite rasti ČIA

Grįžtantiems iš Egipto:

 Asmenys (nuo 16 metų), grįžtantys ar atvykstantys į Lietuvą keleivių vežimo tarptautinio susisiekimo maršrutais reguliariais, specialiais ir užsakomaisiais reisais (visų rūšių transportu), privalo turėti dokumentą (su vertimu į lietuvių, anglų ar rusų kalbą) apie asmeniui ne seniau nei 72 val. laikotarpiu prieš grįžtant į Lietuvos Respubliką atliktą PGR tyrimą COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti  ir gautą neigiamą tyrimo atsakymą arba  antigeno testą, kuris turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas. Serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas.

Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ savo keliautojams organizuoja COVID-19 testų atlikimą Egipte:

Viešbučiuose susitikimo metu „Kidy Tour“ atstovai pateikia išsamią informaciją apie COVID-19 tyrimo organizavimą. COVID-19 (PGR ir antigenų testas) tyrimai atliekami laboratorijoje.

 • COVID-19 tyrimo (PGR metodu) kaina – 30 USD/asm. (plius transporto išlaidos)
 • COVID-19 tyrimo (antigeno testas iš nosiaryklės) kaina –  20 USD/asm. (plius transporto išlaidos)

SVARBU:

Privaloma 10 dienų izoliacija. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti ne anksčiau kaip 7-ą izoliacijos dieną NEMOKAMAI arba savo lėšomis  atlikus koronaviruso (PGR) tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą. COVID-19 tyrimams galite registruotis internetu arba COVID karštosios linijos telefonu 1808. Registracija  internetu ČIA.

IŠIMTIS TAIKOMA:

 • tranzitu per Lietuvą vykstantiems asmenims, kai Lietuvoje užtikrinami tik būtinieji sustojimai (degalų papildymui, higienos poreikių užtikrinimui ir pan.). Ši išimtis taikoma, kai kelionės tikslas nebūtinai susijęs su darbo funkcijų vykdymu;
 • turintiems asmens sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą, patvirtinantį, kad asmuo persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 180 dienų iki grįžimo/atvykimo į Lietuvos Respubliką. Tai patvirtinantys dokumentai: ES COVID sertifikatas, oficiali atspausdinta  e-sveikatos pažyma (E-200) arba originalūs atspausdinti dokumentai iš gydytojo su parašu ir antspaudu.
 • asmenims, turintiems gydymo įstaigos dokumentą, konkrečios šalies skiepijimų sertifikatą arba tarptautinį skiepijimų sertifikatą, ES COVID sertifikatą, nurodantį, kad asmens skiepijimas viena iš nurodytų COVID-19 vakcinų („COVID-19 Vaccine Janssen“, „Comirnaty“, „Spikevax“, „Vaxzevria“) pagal valstybės, kurioje buvo atlikta vakcinacija, kompetentingos institucijos patvirtintą skiepijimo schemą yra baigtas, jeigu po COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcinos dozės suleidimo yra praėję ne mažiau kaip 14 dienų ir asmuo buvo paskiepytas:
 • antra vakcinos doze, kai skiepijimo schemą sudaro dvi vakcinos dozės;
 • viena vakcinos doze, kai skiepijimo schemą sudaro viena vakcinos dozė;
 • bent viena vakcinos doze, kai vakcina suleista asmeniui, kuris persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu.
 • vaikams iki 16 m. nėra reikalavimo prieš atvykstant į Lietuvos Respubliką turėti neigiamą tyrimo atsakymą;
 • vaikams iki 12 metų, atvykusiems iš Egipto, izoliacija netaikoma. Jeigu kartu su vaiku keliavusiems asmenims yra privaloma izoliacija, rekomenduojama tokiems vaikams nelankyti ugdymo įstaigos kartu keliavusių asmenų izoliacijos laikotarpiu;
 • vyresniems vaikams (nuo 12 iki 16 metų), atvykusiems iš Egipto, izoliacija netaikoma tuo atveju, jeigu jie turi ne anksčiau nei 72 valandų laikotarpiu (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikto SARS-CoV-2 PGR tyrimo arba ne anksčiau nei 48 valandų laikotarpiu (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikto antigeno testo neigiamą rezultatą. Jei tyrimas atliekamas Lietuvoje, privaloma izoliuotis iki tyrimo rezultato gavimo;

REKOMENDACIJA nuo 2021.12.20:Atvykusiems iš Egipto ne vėliau kaip trečią dieną po atvykimo  rekomenduojama atlikti PGR tyrimą COVID-19 ligai nustatyti. Ši rekomendacija netaikoma persirgusiems asmenims, jeigu COVID-19 liga jiems buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo rezultatu ne anksčiau kaip prieš 90 dienų iki atvykimo į Lietuvą. Tyrimus galima atlikti nemokamai, registruojantis Karštąja koronaviruso linija tel. numeriu 1808 ar 1808.lt.

Tyrimo dėl COVID-19 rezultatai bei vakcinaciją ar persirgimą įrodantys dokumentai turi būti pateikti viena iš Europos sąjungos oficialių kalbų.

Keleiviai, neturintys šių dokumentų, į lėktuvą nebus įleidžiami.

Daugiau informacijos apie izoliacijos išimtis:ČIA

Informacija atnaujinama  Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos puslapyje:ČIA

Informacija atnaujinama NVSC puslapyje: ČIA

Aviakompanijos „AVION EXPREES“ kelionių informacija COVID-19: ČIA

Atnaujinta 2022.01.03

Saugaus keliavimo informacija į Kretą

Mums svarbus mūsų keliautojų saugumas. Todėl rekomenduojame susipažinti su išsamia saugumo informacija kelionėms į Kretą.

Atkreipiame dėmesį, jog Lietuvos vyriausybė Kretą yra įtraukusi į paveiktų šalių sąrašą.

Prieš atvykstant į Kretą

Atvykstantys į Kretą iki kelionės pradžios privalo užpildyti Keleivio lokalizavimo formą (PLF).

Visi atvykstantys  į Kretą, vyresni nei 5 m. amžiaus asmenys (nepriklausomai nuo to, ar asmuo buvo pasiskiepijęs, ar persirgęs, ar ne), privalo pateikti vieną iš žemiau nurodytų dokumentų:

 • Pažymą dėl COVID-19 testo (PGR) neigiamo atsakymo (graikų, anglų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų ar rusų kalba; testas turi būti atliktas ne anksčiau nei prieš 72 val. savo šalies ar tarpinės kelionės šalies valstybinėje arba sertifikuotoje privačioje laboratorijoje; PGR molekulinis testas turi būti atliktas imant mėginį iš nosiaryklės ar burnos ir ryklės; pažymoje turi būti nurodytas asmens vardas ir pavardė, atitinkantys kelionės dokumente nurodytus duomenis).
 • Pažymą dėl COVID-19 greitojo antigeno testo neigiamo atsakymo (graikų, anglų, prancūzų, vokiečių, italų, ispanų ar rusų kalba; testas turi būti atliktas ne anksčiau nei prieš 24 val. savo šalies ar tarpinės kelionės šalies valstybinėje arba sertifikuotoje privačioje laboratorijoje; pažymoje turi būti nurodytas asmens vardas ir pavardė, atitinkantys kelionės dokumente nurodytus duomenis).

 

Saugi kelionė Kretoje

 

 • Visoje šalyje privalomas apsauginės kaukės dėvėjimas viduje bei masinio susibūrimo vietose lauke asmenims, vyresniems nei 4 metai;
 • Atvykusiems į Kretą asmenims pasirinktinai gali būti atliekamas greitasis COVID -19 nustatymo testas. Jei asmeniui toks testas atliekamas, jis privalo pasilikti atvykimo punkte iki testo atsakymo gavimo.
 • Nuo lapkričio 22 d. neskiepyti asmenys nebegali naudotis šiomis paslaugomis: valgyti prie staliukų viduje, lankytis kino teatruose ir teatruose, muziejuose, parodose ir suvažiavimuose, sporto salėse bei sporto renginių varžybose.
 • Kitose paslaugų teikimo vietose (išskyrus maisto prekių parduotuves, vaistines ir miesto viešojo susisiekimo priemones) neskiepytiems asmenims yra taikomas reikalavimas pateikti neigiamo greitojo antigeno (galioja 48 val.) arba PGR (galioja 72 val.) testo rezultatą. Nepilnamečiai nuo 4 m. iki 17 m. gali pateikti self-test neigiamą rezultatą deklaruojančią pažymą.
 • Nuo gruodžio 13 d. vyresniems nei 60 metų asmenims nustatoma skiepų sertifikato galiojimo data yra 7 mėnesiai. Praėjus šiam laikotarpiui, trečiąja doze nepasiskiepiję vyresnio amžiaus asmenys bus traktuojami kaip neskiepyti.

 

Rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, kuris dengtų COVID-19 rizikas. (Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ neatsako už turisto pasirinktą medicininių išlaidų (sveikatos draudimo), dengiančio COVID-19 ligos rizikas, pasirinkimą ir sąlygas. Kelionių organizatorius „Kidy Tour“medicininių išlaidų draudimo neįtraukia į kelionės paketą).

 

Taip pat rekomenduojame turėti Europos sveikatos draudimo kortelę, kuri suteiks būtinosios medicinos pagalbos paslaugas pagal šalies reikalavimus ir įkainius.

 

Grįžtantiems iš Kretos į Lietuvą

Visi oro, jūrų ar sausumos transportu į Lietuvą atvykstantys asmenys privalo savo asmens duomenis pateikti NVSC elektroniniu būdu. Tai reiškia, kad prieš pradėdami kelionę lėktuvu, keltu, autobusu ar traukiniu, asmenys turi užpildyti anketą NVSC interneto svetainėje ir gauti registracijos patvirtinimą – QR kodą, kurį privalo pateikti įlaipinimo metu.

Elektroninę Nacionalinio visuomenės sveikatos centro anketą galite rasti ČIA

 Asmenys (nuo 16 metų), grįžtantys ar atvykstantys į Lietuvą keleivių vežimo tarptautinio susisiekimo maršrutais reguliariais, specialiais ir užsakomaisiais reisais (visų rūšių transportu), privalo turėti dokumentą (su vertimu į lietuvių, anglų ar rusų kalbą) apie asmeniui ne seniau nei 72 val. laikotarpiu prieš grįžtant į Lietuvos Respubliką atliktą PGR tyrimą COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti  ir gautą neigiamą tyrimo atsakymą arba  antigeno testą, kuris turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas. Serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas.

Tyrimo dėl COVID-19 rezultatai bei vakcinaciją ar persirgimą įrodantys dokumentai turi būti pateikti viena iš Europos sąjungos oficialių kalbų.

REKOMENDACIJA nuo 2021.12.20:Atvykusiems iš Kretos ne vėliau kaip trečią dieną po atvykimo  rekomenduojama atlikti PGR tyrimą COVID-19 ligai nustatyti. Ši rekomendacija netaikoma persirgusiems asmenims, jeigu COVID-19 liga jiems buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo rezultatu ne anksčiau kaip prieš 90 dienų iki atvykimo į Lietuvą. Tyrimus galima atlikti nemokamai, registruojantis Karštąja koronaviruso linija tel. numeriu 1808 ar 1808.lt.

Keleiviai, neturintys šių dokumentų, į lėktuvą nebus įleidžiami.

Izoliacijos išimtys:ČIA

Informacija atnaujinama  Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos puslapyje: ČIA

Informacija atnaujinama NVSC puslapyje: ČIA

Aviakompanijos „AVION EXPREES“ kelionių informacija COVID-19: ČIA

 

Atnaujinta 2021.08.30

Reikalavimai keliaujantiems į Bulgariją

Atkreipiame dėmesį, jog Lietuvos vyriausybė Bulgariją yra įtraukusi į paveiktų šalių sąrašą.

ES šalių piliečiai ir jų šeimos nariai įleidžiami į Bulgarijos teritoriją, pateikus vieną iš žemiau nurodytų dokumentų. Vaikams iki 12 metų amžiaus šių dokumentų pateikti nereikia.

1)  Skiepijimo sertifikatą, nurodantį, kad asmuo buvo pilnai paskiepytas COVID-19 vakcina, ir praėjus 14 dienų laikotarpiui nuo paskutiniojo skiepo. Sertifikate būtina nurodyti asmens vardus, parašytus lotyniškai ir atitinkamai su asmens dokumentais, su kuriais asmuo keliauja, gimimo data, skiepijimo datos, skiepo pavadinimas ir partijos numeris, gamintojo pavadinimas bei šalis. Privalomi tai patvirtinantys oficialūs atspausdinti  dokumentai anglų kalba:

 • ES COVID skaitmeninis sertifikatas iš e-sveikata.lt 
 • Arba oficiali atspausdinta  e-sveikatos pažyma. Jei vakcinos schema susideda iš vienos dozės – užtenka vieno dokumento, jei iš dviejų, reikia abiejų skiepų dokumentų. 
 • Arba originalūs atspausdinti dokumentai iš gydytojo su parašu ir antspaudu.

2) Sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą apie tai, kad asmuo persirgo ir pasveiko nuo koronaviruso, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu COVID-19 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo 15- 180 dienų iki atvykimo į Bulgariją; Dokumente turi būti nurodyti asmens vardai, atitinkamai su asmens dokumentais, medicininės įstaigos, kurioje buvo atlikti tyrimai,  duomenys bei tyrimo atlikimo datos. Būtina, kad pažymoje būtų lotyniškai pažymėta PCR arba RAT ir teigiamas atsakymas Positive. Privalomi tai patvirtinantys oficialūs atspausdinti  dokumentai anglų kalba:

 • ES COVID skaitmeninis sertifikatas iš e-sveikata.lt )
 • Arba oficiali atspausdinta  e-sveikatos pažyma (E-200) ir papildomai pažyma iš šeimos gydytojo anglų kalba, kad asmuo yra pasveikęs po  COVID-19 ligos ( angl. „recovery sertificate“, svarbu, kad nurodyta būtų, jog asmuo recovered after covid). Jeigu pažyma tik lietuvių kalba – reikalingas vertimų biuro antspaudu patvirtintas vertimas į anglų kalbą.
 • Arba originalūs atspausdinti dokumentai iš gydytojo su parašu ir antspaudu.

3) Sertifikatą arba ES COVID skaitmeninį sertifikatą (anglų k.) dėl ne anksčiau nei prieš 72 val. atlikto Covid-19  PGR testo neigiamą rezultatą, kuriame turi būti nurodytas vardas ir pavardė, paso numeris (COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę), oficalius laboratorijos pavadinimas, kontaktinė informacija, testo atlikimo data. Tyrimo atlikimo būdas (PGR, angl. PCR)  ir neigiamo rezultato pateikimas (negative).

4) Sertifikatą arba ES COVID skaitmeninį sertifikatą (anglų k.) dėl ne anksčiau nei prieš 48 val. atlikto antigeno testo iš nosiaryklės neigiamą rezultatą. Sertifikate turi būti nurodytas vardas ir pavardė, paso numeris (COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę), oficalius laboratorijos pavadinimas, kontaktinė informacija, testo atlikimo data. Tyrimo atlikimo būdas (RAT)  ir neigiamo rezultato pateikimas (negative).

 • Rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, kuris dengtų COVID-19 rizikas. Bulgarijos vyriausybė nėra įsipareigojusi nemokamai padengti apgyvendinimo ir kitų kelionės išlaidų COVID-19 ligos atveju.  (Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ neatsako už turisto pasirinktą medicininių išlaidų (sveikatos draudimo), dengiančio COVID-19 ligos rizikas, pasirinkimą ir sąlygas. Kelionių organizatorius „Kidy Tour“medicininių išlaidų draudimo neįtraukia į kelionės paketą).
 • Taip pat rekomenduojame turėti Europos sveikatos draudimo kortelę, kuri suteiks būtinosios medicinos pagalbos paslaugas pagal šalies reikalavimus ir įkainius.
 • COVID-19 susirgimo atveju, Bulgarijos viešbučiai užtikrina atskirus kambarių korpusus, sergantiems COVID-19 liga.
 • “Kidy Tour” savo pasveikusiems keliautojams pagal galimybes padės suorganizuoti grįžimą į Lietuvą ir tarpininkaus visais iškilusiais klausimais.

 

Saugi kelionė Bulgarijoje

Privalomas fizinio atstumo laikymasis ir veido kaukių dėvėjimas uždarose patalpose.

 • Kiekvieną kartą įėjus į viešbutį svečiams bus tikrinama temperatūra;
 • Privalomas fizinio atstumo laikymasis;
 • Veido kaukes privaloma dėvėti uždarose viešbučio patalpose (vestibiuliuose, koridoriuose, liftuose, ir kt.). Išimtis taikoma tik vartojant maistą ir gėrimus;
 • Skatinamas elektroninis atsiskaitymas;
 • Privaloma laikytis visų higienos reikalavimų;
 • Įėjus į restoraną privaloma dezinfekuoti rankas;
 • Viešbučio restoranuose maisto savitarna leidžiama, tačiau įsidedant maistą privaloma dėvėti vienkartines pirštines ir veido kaukes, kurias svečiams suteikia restoranas;
 • Privaloma laikytis mažiausiai 1,5 m atstumo nuo kiekvieno, kuris nėra jūsų šeimos narys; griežtai vykdykite instrukcijas, esančias informacinėse lentose;
 • Laikytis personalo nurodymų; 
 • Turistų pervežimai vyksta laikantis visų saugumo reikalavimų, autobusai yra vėdinami, dezinfekuojami;
 • Paplūdimyje privaloma laikytis mažiausiai 1,5 m atstumo nuo kiekvieno, kuris nėra jūsų šeimos narys;
 • Paplūdimyje vienu skėčiu galima naudotis dviem asmenims arba tik vienam šeimos ūkiui. Skėčiai ir gultai išdėstyti mažiausiai kas 4 metrus;
 • Visi paplūdimio reikmenys yra dezinfekuojami;
 • Vandens sporto įranga, ypatingai kuri turi kontaktą su oda, yra dezinfekuojama po kiekvieno naudojimo.

Grįžtantiems iš Bulgarijos į Lietuvą

Visi oro, jūrų ar sausumos transportu į Lietuvą atvykstantys asmenys privalo savo asmens duomenis pateikti NVSC elektroniniu būdu. Tai reiškia, kad prieš pradėdami kelionę lėktuvu, keltu, autobusu ar traukiniu, asmenys turi užpildyti anketą NVSC interneto svetainėje ir gauti registracijos patvirtinimą – QR kodą, kurį privalo pateikti įlaipinimo metu.

Elektroninę Nacionalinio visuomenės sveikatos centro anketą galite rasti ČIA

Grįžtantiems iš Bulgarijos privalomas vienas iš šių dokumentų:

 •  Asmenys (nuo 16 metų), grįžtantys ar atvykstantys į Lietuvą keleivių vežimo tarptautinio susisiekimo maršrutais reguliariais, specialiais ir užsakomaisiais reisais (visų rūšių transportu), privalo turėti dokumentą (su vertimu į lietuvių, anglų ar rusų kalbą) apie asmeniui ne seniau nei 72 val. laikotarpiu prieš grįžtant į Lietuvos Respubliką atliktą PGR tyrimą COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti  ir gautą neigiamą tyrimo atsakymą arba  antigeno testą, kuris turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas. Serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas. 

 

Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ savo keliautojams organizuoja COVID-19 testų atlikimą Bulgarijoje

 • Viešbučiuose susitikimo metu „Kidy Tour“ atstovai pateikia išsamią informaciją apie COVID-19 tyrimo organizavimą. COVID-19 (PGR ir antigenų testas) tyrimai atliekami viešbučiuose, kuriuos atlieka sertifikuotų laboratorijų specialistai.
 • COVID-19 tyrimo (PGR metodu) kaina   -65 EUR/asm.
 • COVID-19 tyrimo (antigeno testas iš nosiaryklės) kaina  –  30 EUR/asm.
 • Asmenys, turintys asmens sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą arba ES COVID skaitmeninį sertifikatą, patvirtinantį, kad asmuo persirgo COVID-19 liga, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR ar antigeno testo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 180 d. iki grįžimo / atvykimo į Lietuvą;
 • Asmenys,  turintys asmens sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą ar ES COVID skaitmeninį sertifikatą, konkrečios šalies skiepijimų sertifikatą arba tarptautinį skiepijimų sertifikatą, nurodantį, kad asmuo buvo pilnai paskiepytas ES įregistruota COVID-19 vakcina. Skiepijimo schema yra baigta, jeigu po COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcinos dozės suleidimo yra praėję ne mažiau kaip 14 dienų ir asmuo buvo paskiepytas:
  • antra vakcinos doze, kai skiepijimo schemą sudaro dvi vakcinos dozės;
  • viena vakcinos doze, kai skiepijimo schemą sudaro viena vakcinos dozė;
  • bent viena vakcinos doze, kai vakcina suleista asmeniui, kuris persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu.

SVARBU:

Privaloma 10 dienų izoliacija. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti ne anksčiau kaip 7-ą izoliacijos dieną NEMOKAMAI arba savo lėšomis  atlikus koronaviruso (PGR) tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą. COVID-19 tyrimams galite registruotis internetu arba COVID karštosios linijos telefonu 1808. Registracija  internetu ČIA.

IŠIMTIS TAIKOMA:

 • tranzitu per Lietuvą vykstantiems asmenims, kai Lietuvoje užtikrinami tik būtinieji sustojimai (degalų papildymui, higienos poreikių užtikrinimui ir pan.). Ši išimtis taikoma, kai kelionės tikslas nebūtinai susijęs su darbo funkcijų vykdymu;
 • turintiems asmens sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą, patvirtinantį, kad asmuo persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo  rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 180 dienų iki grįžimo/atvykimo į Lietuvos Respubliką. Tai patvirtinantys dokumentai: ES COVID sertifikatas, oficiali atspausdinta  e-sveikatos pažyma (E-200) arba originalūs atspausdinti dokumentai iš gydytojo su parašu ir antspaudu.
 • asmenims, turintiems gydymo įstaigos dokumentą, konkrečios šalies skiepijimų sertifikatą arba tarptautinį skiepijimų sertifikatą, nurodantį, kad asmens skiepijimas viena iš nurodytų COVID-19 vakcinų („COVID-19 Vaccine Janssen“, „Comirnaty“, „Spikevax“,  „Vaxzevria“) pagal valstybės, kurioje buvo atlikta vakcinacija, kompetentingos institucijos patvirtintą skiepijimo schemą yra baigtas, jeigu po COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcinos dozės suleidimo yra praėję ne mažiau kaip 14 dienų ir asmuo buvo paskiepytas:
  • antra vakcinos doze, kai skiepijimo schemą sudaro dvi vakcinos dozės;
  • viena vakcinos doze, kai skiepijimo schemą sudaro viena vakcinos dozė;
  • bent viena vakcinos doze, kai vakcina suleista asmeniui, kuris persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu.
 • vaikams iki 16 m.  nėra reikalavimo prieš atvykstant į Lietuvos Respubliką turėti neigiamą tyrimo atsakymą;
 • vaikams iki 12 metų, atvykusiems iš Bulgarijos, izoliacija netaikoma. Jeigu kartu su vaiku keliavusiems asmenims yra privaloma izoliacija, rekomenduojama tokiems vaikams nelankyti ugdymo įstaigos kartu keliavusių asmenų izoliacijos laikotarpiu;
 • vyresniems vaikams (nuo 12 iki 16 metų), atvykusiems iš Bulgarijos, izoliacija netaikoma tuo atveju, jeigu jie turi ne anksčiau nei 72 valandų laikotarpiu (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikto SARS-CoV-2 PGR tyrimo arba ne anksčiau nei 48 valandų laikotarpiu (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikto antigeno testo neigiamą rezultatą. Jei tyrimas atliekamas Lietuvoje, privaloma izoliuotis iki tyrimo rezultato gavimo;

Tyrimo dėl COVID-19 rezultatai bei vakcinaciją ar persirgimą įrodantys dokumentai turi būti pateikti viena iš Europos sąjungos oficialių kalbų.

Keleiviai, neturintys šių dokumentų, į lėktuvą nebus įleidžiami.

Izoliacijos išimtys:ČIA

Informacija atnaujinama  Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos puslapyje: ČIA

Informacija atnaujinama NVSC puslapyje: ČIA

Aviakompanijos „AVION EXPREES“ kelionių informacija COVID-19: ČIA

Atnaujinta 2021.12.27

Saugaus keliavimo informacija į Tenerifę

Mums svarbus mūsų keliautojų saugumas. Todėl rekomenduojame susipažinti su išsamia saugumo informacija kelionėms į Tenerifę.

Atkreipiame dėmesį, jog Lietuvos vyriausybė Tenerifę yra įtraukusi į paveiktų šalių sąrašą.

Prieš atvykstant į Tenerifę

Visi atvykstantys į Tenerifę (įskaitant ir vaikus) privalo užpildyti sveikatos deklaracijos forma ir gauti QR, kurį prašoma parodyti iškart atvykus į Tenerifę.

Sveikatos deklaracijos formą galite rasti ČIA. Turistas yra asmeniškai atsakingas už teisingą formos užpildymą.

QR kodą galite atsispausdinti arba turėti jį telefone, atsisiunčiant programėlę (SpTH) Android ir iOs įrenginiams.

Taip pat atvykstantys į Tenerifę privalo pateikti vieną iš šių dokumentų (išskyrus vaikus iki 12 m.):

 1. Skiepijimo sertifikatą, nurodantį, kad asmuo buvo pilnai paskiepytas ES patvirtinta COVID-19 vakcina (Astrazeneca (Vaxzevria), Jannsen, Moderna, Pfizer – Biontech), ir praėjus 14 dienų laikotarpiui nuo paskutiniojo skiepo. Sertifikate būtina nurodyti asmens vardus, parašytus lotyniškai ir atitinkamai su asmens dokumentais, su kuriais asmuo keliauja, gimimo data, skiepijimo datos, skiepo pavadinimas ir partijos numeris, gamintojo pavadinimas bei šalis. Privalomi tai patvirtinantys oficialūs atspausdinti  dokumentai anglų kalba:
 • ES COVID skaitmeninis sertifikatas iš e-sveikata.lt;
 • Arba oficiali atspausdinta e-sveikatos pažyma. Jei vakcinos schema susideda iš vienos dozės – užtenka vieno dokumento, jei iš dviejų, reikia abiejų skiepų dokumentų;
 • Arba originalūs atspausdinti dokumentai iš gydytojo su parašu ir antspaudu.

 

 1. Sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą apie tai, kad asmuo persirgo ir pasveiko nuo koronaviruso, kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu COVID-19 PGR tyrimo ar antigeno testo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo 11- 180 dienų iki atvykimo į Tenerifę; Dokumente turi būti nurodyti asmens vardai, atitinkamai su asmens dokumentais, medicininės įstaigos, kurioje buvo atlikti tyrimai, duomenys bei tyrimo atlikimo datos. Būtina, kad pažymoje būtų lotyniškai pažymėta PCR arba RAT ir teigiamas atsakymas Positive. Privalomi tai patvirtinantys oficialūs atspausdinti  dokumentai anglų kalba:

 

 • ES COVID skaitmeninis sertifikatas iš e-sveikata.lt;
 • Arba oficiali atspausdinta e-sveikatos pažyma (E-200) ir papildomai pažyma iš šeimos gydytojo anglų kalba, kad asmuo yra pasveikęs po  COVID-19 ligos ( angl. „recovery sertificate“, svarbu, kad nurodyta būtų, jog asmuo recovered after covid). Jeigu pažyma tik lietuvių kalba – reikalingas vertimų biuro antspaudu patvirtintas vertimas į anglų kalbą;
 • Arba originalūs atspausdinti dokumentai iš gydytojo su parašu ir antspaudu.

 

 1. Sertifikatą arba ES COVID skaitmeninį sertifikatą (anglų k.) dėl ne anksčiau nei prieš 72 val. atlikto Covid-19 PGR testo neigiamą rezultatą, kuriame turi būti nurodytas vardas ir pavardė, paso numeris (COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę), oficalius laboratorijos pavadinimas, kontaktinė informacija, testo atlikimo data. Tyrimo atlikimo būdas (PGR, angl. PCR)  ir neigiamo rezultato pateikimas (negative).

 

 1. Sertifikatą arba ES COVID skaitmeninį sertifikatą (anglų k.) dėl ne anksčiau nei prieš 48 val. atlikto antigeno testo iš nosiaryklės neigiamą rezultatą. Sertifikate turi būti nurodytas vardas ir pavardė, paso numeris (COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę), oficalius laboratorijos pavadinimas, kontaktinė informacija, testo atlikimo data. Tyrimo atlikimo būdas (RAT) ir neigiamo rezultato pateikimas (negative).

 

Rekomenduojame įsigyti medicininių išlaidų draudimą, kuris dengtų COVID-19 rizikas. (Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ neatsako už turisto pasirinktą medicininių išlaidų (sveikatos draudimo), dengiančio COVID-19 ligos rizikas, pasirinkimą ir sąlygas. Kelionių organizatorius „Kidy Tour“medicininių išlaidų draudimo neįtraukia į kelionės paketą).

Taip pat rekomenduojame turėti Europos sveikatos draudimo kortelę, kuri suteiks būtinosios medicinos pagalbos paslaugas pagal šalies reikalavimus ir įkainius.

COVID-19 susirgimo atveju, Kanarų salų COVID pagalbos vyriausybė įvertina, kur asmuo užsikrėtė COVID-19 liga. Jei asmuo susirgo ne Tenerifėje, tai jis gydymo ir apgyvendinimo išlaidas dengia pats. Jei asmuo susirgo Tenerifėje, tai asmens gydymo ir apgyvendinimo išlaidas dengia Kanarų salų vyriausybė. Asmuo yra izoliuojamas nuo 10-14 dienų tame pačiame viešbutyje arba specialiame COVID viešbutyje.

“Kidy Tour” savo pasveikusiems keliautojams pagal galimybes padės suorganizuoti grįžimą į Lietuvą ir tarpininkaus visais iškilusiais klausimais.

 

Saugi kelionė Tenerifėje

Privalomas fizinio atstumo laikymasis ir veido kaukių dėvėjimas uždarose patalpose ir viešajame transporte.

Rekomenduojama įsidiegti RadarCovid programėlę, kuri siunčia pranešimus, jei bendravote su asmeniu, kuriam nustatytas teigiamas COVID-19 rezultatas. Visa tai anonimiškai, saugiai, konfidencialiai.

 

Grįžtantiems iš Tenerifės į Lietuvą

IZOLIACIJA NETAIKOMA

Visi oro, jūrų ar sausumos transportu į Lietuvą atvykstantys asmenys privalo savo asmens duomenis pateikti NVSC elektroniniu būdu. Tai reiškia, kad prieš pradėdami kelionę lėktuvu, keltu, autobusu ar traukiniu, asmenys turi užpildyti anketą NVSC interneto svetainėje ir gauti registracijos patvirtinimą – QR kodą, kurį privalo pateikti įlaipinimo metu.

Elektroninę Nacionalinio visuomenės sveikatos centro anketą galite rasti ČIA

 

Grįžtantiems iš Tenerifės:

Asmenys (nuo 16 metų), grįžtantys ar atvykstantys į Lietuvą keleivių vežimo tarptautinio susisiekimo maršrutais reguliariais, specialiais ir užsakomaisiais reisais (visų rūšių transportu), privalo turėti dokumentą (su vertimu į lietuvių, anglų ar rusų kalbą) apie asmeniui ne seniau nei 72 val. laikotarpiu prieš grįžtant į Lietuvos Respubliką atliktą PGR tyrimą COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti  ir gautą neigiamą tyrimo atsakymą arba  antigeno testą, kuris turi būti atliktas ne seniau nei prieš 48 val. iki atvykimo į Lietuvą ir gautas neigiamas atsakymas. Serologinių antikūnų tyrimų atsakymas nepripažįstamas.

Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ savo keliautojams organizuoja COVID-19 testų atlikimą Tenerifėje:

Viešbučiuose susitikimo metu „Kidy Tour“ atstovai pateikia išsamią informaciją apie COVID-19 tyrimo organizavimą. COVID-19 (PGR ir antigenų testas) tyrimai atliekami specializuotoje laboratorijoje.

 • COVID-19 tyrimo (PGR metodu) kaina ~90-100 EUR/asm.
 • COVID-19 tyrimo (antigeno testas iš nosiaryklės) kaina ~ 40 EUR/asm.

SVARBU:

Privaloma 10 dienų izoliacija. Izoliacijos laiką galima sutrumpinti ne anksčiau kaip 7-ą izoliacijos dieną NEMOKAMAI arba savo lėšomis  atlikus koronaviruso (PGR) tyrimą ir gavus neigiamą rezultatą. COVID-19 tyrimams galite registruotis internetu arba COVID karštosios linijos telefonu 1808. Registracija  internetu ČIA.

COVID-19 TESTAS NEREIKALINGAS: 

 • tranzitu per Lietuvą vykstantiems asmenims, kai Lietuvoje užtikrinami tik būtinieji sustojimai (degalų papildymui, higienos poreikių užtikrinimui ir pan.). Ši išimtis taikoma, kai kelionės tikslas nebūtinai susijęs su darbo funkcijų vykdymu;
 • turintiems asmens sveikatos priežiūros įstaigos dokumentą, patvirtinantį, kad asmuo persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija), kai diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu, ir nuo teigiamo tyrimo rezultato praėjo ne daugiau kaip 180 dienų iki grįžimo/atvykimo į Lietuvos Respubliką. Tai patvirtinantys dokumentai: ES COVID sertifikatas, oficiali atspausdinta  e-sveikatos pažyma (E-200) arba originalūs atspausdinti dokumentai iš gydytojo su parašu ir antspaudu.
 • asmenims, turintiems gydymo įstaigos dokumentą, konkrečios šalies skiepijimų sertifikatą arba tarptautinį skiepijimų sertifikatą, ES COVID sertifikatą, nurodantį, kad asmens skiepijimas viena iš nurodytų COVID-19 vakcinų („COVID-19 Vaccine Janssen“, „Comirnaty“, „Spikevax“, „Vaxzevria“) pagal valstybės, kurioje buvo atlikta vakcinacija, kompetentingos institucijos patvirtintą skiepijimo schemą yra baigtas, jeigu po COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) vakcinos dozės suleidimo yra praėję ne mažiau kaip 14 dienų ir asmuo buvo paskiepytas:
 • antra vakcinos doze, kai skiepijimo schemą sudaro dvi vakcinos dozės;
 • viena vakcinos doze, kai skiepijimo schemą sudaro viena vakcinos dozė;
 • bent viena vakcinos doze, kai vakcina suleista asmeniui, kuris persirgo COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) ir diagnozė buvo patvirtinta remiantis teigiamu SARS-CoV-2 PGR tyrimo rezultatu.
 • vaikams iki 16 m. nėra reikalavimo prieš atvykstant į Lietuvos Respubliką turėti neigiamą tyrimo atsakymą;
 • vaikams iki 12 metų, atvykusiems iš Tenerifės, izoliacija netaikoma. Jeigu kartu su vaiku keliavusiems asmenims yra privaloma izoliacija, rekomenduojama tokiems vaikams nelankyti ugdymo įstaigos kartu keliavusių asmenų izoliacijos laikotarpiu;
 • vyresniems vaikams (nuo 12 iki 16 metų), atvykusiems iš Tenerifės, izoliacija netaikoma tuo atveju, jeigu jie turi ne anksčiau nei 72 valandų laikotarpiu (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikto SARS-CoV-2 PGR tyrimo arba ne anksčiau nei 48 valandų laikotarpiu (skaičiuojant nuo ėminio paėmimo momento) atlikto antigeno testo neigiamą rezultatą. Jei tyrimas atliekamas Lietuvoje, privaloma izoliuotis iki tyrimo rezultato gavimo;
 • Tyrimo dėl COVID-19 rezultatai bei vakcinaciją ar persirgimą įrodantys dokumentai turi būti pateikti viena iš Europos sąjungos oficialių kalbų.

REKOMENDACIJA nuo 2021.12.20:Atvykusiems iš Tenerifės ne vėliau kaip trečią dieną po atvykimo  rekomenduojama atlikti PGR tyrimą COVID-19 ligai nustatyti. Ši rekomendacija netaikoma persirgusiems asmenims, jeigu COVID-19 liga jiems buvo patvirtinta remiantis teigiamu PGR tyrimo rezultatu ne anksčiau kaip prieš 90 dienų iki atvykimo į Lietuvą. Tyrimus galima atlikti nemokamai, registruojantis Karštąja koronaviruso linija tel. numeriu 1808 ar 1808.lt.

Keleiviai, neturintys šių dokumentų, į lėktuvą nebus įleidžiami.

Izoliacijos išimtys:ČIA

Informacija atnaujinama  Lietuvos Užsienio reikalų ministerijos puslapyje: ČIA

Informacija atnaujinama NVSC puslapyje: ČIA

Aviakompanijos „AVION EXPREES“ kelionių informacija COVID-19: ČIA

LABAI SVARBU:

Dėl COVID-19 pandemijos kelionių apribojimų ir galimų pakeitimų:

 • Skrydžiai gali būti atšaukti bet kuriuo momentu ir be išankstinio pranešimo;
 • Priklausomai nuo keliautojų gyvenamosios vietos/ pilietybės/ lankytų šalių/ papildomų turimų dokumentų šalys gali nuspręsti neleisti išvykti/ nepriimti/ atvykusius nukreipti karantinui;
 • Prašome sekti atsakingų tarnybų pranešimus ir vadovautis naujausia kelionių informacija;
 • Kidy Tour neprisiima atsakomybės už galutinių paslaugos teikėjų ar valstybinių institucijų priimtus sprendimus ir neįsipareigoja atlyginti kliento patirtų nuostolių, atsiradusių dėl tokių sprendimų;
 • Bilietų keitimai/ grąžinimai galimi tik vadovaujantis paslaugos teikėjo nurodymais.

Turistas patvirtina, kad jam yra žinoma, jog: kelionės šalis yra priskirta paveiktoms šalims, Lietuvos Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja į šalį nevykti. Asmenims grįžtantiems/ atvykstantiems iš paveiktų šalių į Lietuvą gali būti taikomi saviizoliacijos ir/ar COVID-19 testo atlikimo reikalavimai. Informacija nuolat atnaujinama, todėl prašome pasitikrinti tiek prieš išvykimą, tiek prieš grįžimą, ar jums privalomas neigiamas COVID-19 testo rezultatas ir 10 dienų saviizoliacija: ČIA

Vadovaujantis Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos paskelbta informacija,  jei turistas savo noru, žinodamas apie rekomendaciją nevykti į tam tikrą šalį (pastaruoju metu ypač populiarios kelionės į Egiptą, Tenerifę, Madeirą ir pan.), vis tiek nusprendžia vykti ir sudaro sutartį su kelionių organizatoriumi, vartotojui tenka rizika dėl galimų tokios kelionės pasekmių. Situacijai nepablogėjus, vartotojas neturėtų pagrindo nutraukti sutartį nesumokant sutartyje numatyto sutarties nutraukimo mokesčio. Daugiau informacijos:  https://vvtat.lt/naujienos-ir-pranesimai-ziniasklaidai/377/vvtat-ispeja-del-galimu-pasekmiu-perkant-keliones-i-nerekomenduojamas-vykti-salis:1799

Sveikatos apsaugos ministerijos informacija atvykstantiems į Lietuvą: https://sam.lrv.lt/lt/news/prevenciniai-veiksmai-del-naujojo-koronaviruso-informacija-nuolat-papildoma/koronavirusas/aktuali-informacija-griztantiems-ir-atvykstantiems-i-lietuva

Informacija keliaujantiems į Turkiją, Egiptą, Bulgariją, Tenerifę: https://keliauk.urm.lt/

Turistas prisiima visas rizikas ir neigiamas pasekmes LR Vyriausybei priėmus/pakeitus procedūras ir reikalavimus.

Šios informacijos pateikimas elektroniniu paštu kartu su kelionės pasiūlymu yra laikoma visa informacija apie kelionę, įskaitant ir su sveikata susijusius formalumus (informaciją apie valstybių, į kurias vykstama, užkrečiamųjų ligų epidemiologinę būklę, privalomas ir rekomenduojamas profilaktikos priemones), visus apribojimus, reikalavimus kelionės šalyje, reikalavimus grįžus į Lietuvą po kelionės ir kita informacija, kuri yra svarbi vartotojui priimant sprendimą dėl sutarties sudarymo.

Informacija turistams dėl medicininių išlaidų draudimo (COVID-19)

Remiantis Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos pateikta informacija, kelionių organizatoriaus „Kidy Tour“ turistams, vykstantiems į organizuotas turistines keliones užsienio šalyse COVID-19 pandemijos sąlygomis, rekomenduoja įsigyti specialų medicininių išlaidų (sveikatos draudimą), kuris, esant reikalui, padengtų visas gydymo nuo COVID-19 ligos išlaidas priimančioje šalyje.

Kelionių organizatorius „Kidy Tour“ neatsako už turisto pasirinktą medicininių išlaidų (sveikatos draudimo), dengiančio COVID-19 ligos rizikas, pasirinkimą ir sąlygas. Kelionių organizatorius „Kidy Tour“medicininių išlaidų draudimo neįtraukia į kelionės paketą ir negali pasiūlyti šios paslaugos. Turistas įsipareigoja pats susipažinti su savo įsigyto medicininių išlaidų draudimo sąlygomis, kurios užtikrintų kompensuoti išlaidas, patirtas COVID-19 ligos teigiamo rezultato nustatymo kelionės metu atveju, dėl ko turistas privalėtų pasilikti bei gydytis priimančiose šalyse. Taip pat turistas privalo įsitikinti, ar šiuo draudimu būtų kompensuojamos visos turtinės išlaidos (pvz., izoliavimosi įstaigos, medicinos pagalbos ir pan.), galimos turistui susirgus COVID-19 kelionės metu, ar tik tam tikros išlaidos.

COVID tyrimai Kidy Tour klientams

COVID-19 TYRIMO KAINA  KIDY TOUR KLIENTAMS: 

PGR testas 59 EUR (su sertifikatu)

SERTIFIKATAS:

TURKIJA: Sertifikatas privalo būti popierinės formos (originalas arba atspausdintas pasirašytas el.-parašu) anglų kalba.  Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

EGIPTAS: Sertifikatas (anglų arba arabų k.), turintis QR kodą. Sertifikatai, neturintys QR kodo, nepripažįstami. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

BULGARIJA: Sertifikate turi būti nurodyta vardas ir pavardė, paso numeris (COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę), oficalius laboratorijos pavadinimas, kontaktinė informacija, testo atlikimo data. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

TENERIFĖ: Sertifikate turi būti nurodyta vardas ir pavardė, paso numeris (COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę), oficalius laboratorijos pavadinimas, kontaktinė informacija, testo atlikimo data. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

TYRIMO ATSAKYMO LAIKAS: 

Atsakymas per 24 val.

REGISTRACIJA:

Registruokitės tyrimui telefonu iš anksto +370 52101010 (Registruojantis BŪTINA paminėti, kad esate „Kidy Tour“ klientas)

TYRIMO ATLIKIMO VIETOS: 

VILNIUJE: InMedica Santariškės P. Baublio g. 2, (automobilių aikštelėje ieškoti mėlyno namelio)

KAUNE: Baltų pr. 7A (įėjimas iš Rietavo g. pusės)

TAURAGĖJE: Spaustuvės g. 4 (ieškoti geltono namelio prie pagrindinio įėjimo)

COVID-19 TYRIMO KAINA KIDY TOUR KLIENTAMS:

PGR testas 65 EUR (su elektroniniu sertifikatu)

Greitasis antigenų testas procedūrų kabinetuose  23 EUR (su sertifikatu)

Greitasis antigenų testas oro uostų punktuose 28 EUR (su sertifikatu)

SERTIFIKATAS:

TURKIJA: Sertifikatas privalo būti popierinės formos (originalas arba atspausdintas pasirašytas el.-parašu) anglų kalba.  Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

EGIPTAS: Sertifikatas (anglų arba arabų k.), turintis QR kodą. Sertifikatai, neturintys QR kodo, nepripažįstami. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

BULGARIJA: Sertifikate turi būti nurodyta vardas ir pavardė, paso numeris (COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę), oficalius laboratorijos pavadinimas, kontaktinė informacija, testo atlikimo data. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

TENERIFĖ: Sertifikate turi būti nurodyta vardas ir pavardė, paso numeris (COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę), oficalius laboratorijos pavadinimas, kontaktinė informacija, testo atlikimo data. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

TYRIMO ATSAKYMO LAIKAS: 

PGR  atsakymas per 24 val.

Greitojo antigeno testo atsakymas per 30 min. (sertifikatas išduodamas iškart po atsakymo gavimo)

REGISTRACIJA:

Registruokitės tyrimui telefonu iš anksto +37067620220 arba +37063222122 (Registruojantis BŪTINA paminėti, kad esate „Kidy Tour” klientas ir tyrimo metu pateikti kelionę patvirtinančią rezervaciją)

TYRIMO ATLIKIMO VIETOS:

VILNIUJE:

Žalgirio g. 88, I-V 07:30 – 14:30. Jei testas priduotas iki 12:00, atsakymas tą pačią dieną 17:00-20:00, jei vėliau atsakymas iki kitos dienos 16:00.

Trinapolio g. 3, I-V 07:00 – 14:00. Jei testas priduotas iki 10:00, atsakymas tą pačią dieną 20:00 – 22:00, jei vėliau atsakymas iki kitos dienos 16:00.

Žemaitės g. 22, I-V 07:00 – 14:30. Jei testas priduotas iki 12:00, atsakymas tą pačią dieną 17:00 – 20:00, jei vėliau atsakymas iki kitos dienos 16:00.

Aušros vartų g. 27, I-V 07:00 – 14:30. Jei testas priduotas iki 9:00, atsakymas tą pačią dieną 20:00 – 22:00, jei vėliau atsakymas iki kitos dienos 16:00.

Ozo g. 18 (lauko stovėjimo aikštelė). Darbo laikas kintantis, tikrinti internetinėje svetainėje. Teirautis bendruoju telefonu +37067620220

Vilniaus oro uostas (prie P2 stovėjimo aikštelės), 24/7. Jei testas priduotas iki 12:00, atsakymas tą pačią dieną 20:00 – 22:00, jei vėliau atsakymas iki kitos dienos 16:00.

KAUNAS:

Karaliaus Mindaugo pr. 68, I-V 07:30 – 14:30. Atsakymas kitą dieną iki 16val.

Kauno oro uostas (prie P2 stovėjimo aikštelės ir atvykimo terminalo). Darbo laikas priklauso nuo skrydžių grafiko, tikrinti internetinėje svetainėje. Jei testas priduotas iki 10:30, atsakymas tą pačią dieną 20:00 – 22:00, jei vėliau atsakymas iki kitos dienos 20:00 – 22:00.

ŠIAULIAI:

Gumbinės g. 33C, I-V 08:00 – 17:00, VI 08:00 – 14:00. Atsakymas tą pačią dieną 20:00 – 22:00.

Gegužių g. 61, I-V 08:00 – 15:00. Atsakymas tą pačią dieną 20:00 – 22:00

PANEVĖŽYS:

Dariaus ir Girėno g. 10, I-V 08:00 – 16:30, VI 08:00 – 13:00. Jei testas priduotas iki 14:30, atsakymas tą pačią dieną 20:00 – 22:00, jei vėliau atsakymas iki kitos dienos 16:00.

PALANGA:

Palangos oro uostas (P2 stovėjimo aikštelėje). Darbo laikas priklauso nuo skrydžių grafiko, tikrinti internetinėje svetainėje. Darbo dienomis testas priduotas iki 11val, atsakymas tą pačią dieną iki 20-22val, jei vėliau – kitą dieną 20-22val. Savaitgaliais testas priduotas iki 12val, atsakymas tą pačią dieną 20-22val., po 12val – kitą dieną 20-22val.

Apsilankę https://www.revolab.eu  užsisakykite Covid-19 tyrimą su sertifikatu:  https://www.revolab.eu/product/covid-19-pgr-su-sertifikatu/ .

Suvedę specialų  nuolaidos kodą, skirtą  tik Kidy Tour klientams, jums tyrimas su esveikatos pažyma kainuos 65 EURo su sertifikatu  –  70 EUR. Dėl nuolaidos kodo kreiptis į Kidy Tour tiesioginių pardavimų vadybininkus.

Užsisakėte tyrimą, puikus sprendimas! Kas toliau?

 1. Rinkinys pristatomas 24 val. bėgyje.
 2. Gavus tyrimo rinkinį svarbu jo neatidaryti ir nepradėti atlikti tyrimo savarankiškai.
 3. Paspaudus nuorodą: https://www.diagnolita.lt/covid-19-registracija  registruokitės Google Meet video skambučiui su med. darbuotoju, kuris patvirtins Jūsų tapatybę (reikalingas atsmens tapatybę patvirtinantis dokumentas).
 4. Po identifikavimo paimamas seilių mėginys su med. darbuotojo priežiūra.

Svarbu:

 • Tyrimui netinka mėginiai surinkti tik atsikėlus ryte.
 • Valanda iki seilių mėginio surinkimo nevalgykite, negerkite, nerūkykite ir nekramtykite gumos.
 • Ant mėgintuvėlio užrašykite savo vardą ir pavardę. Mėginio numerį padiktuokite medicinos darbuotojui.

Mėginio pristatymas į laboratoriją vykdomas darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 bei šeštadienį nuo 8.00 iki 10.00 val, atlikus tyrimą kvieskite kurjerį tel. +37060690710.

Tyrimo rezultatai pateikiami portale esveikata.lt,. per 24 val. nuo mėginio pristatymo į laboratoriją.

Gali būti išduodamas sertifikatas lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Esant specifinių reikalavimų dėl sertifikato, kreipkitės: +370 60690710

Daugiau informacijos apie tyrimo eigą rasite ČIA  

COVID-19 TYRIMO KAINA KIDY TOUR KLIENTAMS:

PGR testas 67 EUR (su elektroniniu sertifikatu)

PGR testas 70 EUR (su originaliu sertifikatu)

Greitasis antigenų testas 21 EUR (su sertifikatu)

SERTIFIKATAS:

TURKIJA: Sertifikatas privalo būti popierinės formos (originalas arba atspausdintas pasirašytas el.-parašu) anglų kalba.  Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

EGIPTAS: Sertifikatas (anglų arba arabų k.), turintis QR kodą. Sertifikatai, neturintys QR kodo, nepripažįstami. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

BULGARIJA: Sertifikate turi būti nurodyta vardas ir pavardė, paso numeris (COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę), oficalius laboratorijos pavadinimas, kontaktinė informacija, testo atlikimo data. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

TENERIFĖ: Sertifikate turi būti nurodyta vardas ir pavardė, paso numeris (COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę), oficalius laboratorijos pavadinimas, kontaktinė informacija, testo atlikimo data. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

TYRIMO ATSAKYMO LAIKAS:

Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje tyrimo atsakymas pateikiamas per 5-12 val., kituose mietuose per 24 val.

Greitojo antigeno testo atsakymas per 15 min.

REGISTRACIJA:

Registruokitės tyrimui telefonu iš anksto 870055511 (Registruojantis BŪTINA paminėti, kad esate „Kidy Tour“ klientas ir tyrimo metu pateikti kelionę patvirtinančią rezervaciją)

TYRIMO ATLIKIMO VIETOS:

Alytus, S.Dariaus ir S.Girėno g. 3-2

Marijampolė, Kosmonautų g. 14 A

Jonava, Vasario 16-osios g. 60A *Ribotas mėginio paėmimo laikas, teirautis telefonu.

Jurbarkas, Dariaus ir Girėno g. 60 *Ribotas mėginio paėmimo laikas, teirautis telefonu.

Kaunas, Veiverių g.142 (Aleksotas) *Ribotas mėginio paėmimo laikas, teirautis telefonu.

Kaunas, Žemaičių pl.37

Kėdainiai, Senosios rinkos aikštė 5-25 *Ribotas mėginio paėmimo laikas, teirautis telefonu.

Raseiniai, V.Didžiojo g. 21 *Ribotas mėginio paėmimo laikas, teirautis telefonu.

Tauragė, Dariaus ir Girėno g. 28 A *Ribotas mėginio paėmimo laikas, teirautis telefonu.

Klaipėda, Priestočio 16-1

Kretinga, Vilniaus g. 10 *Ribotas mėginio paėmimo laikas, teirautis telefonu.

Palanga, Vytauto g. 118 *Ribotas mėginio paėmimo laikas, teirautis telefonu.

Kelmė, Vytauto Didžiojo g. 53

Mažeikiai, Žemaitijos g. 29

Šiaulių proc. Gegužių g. 49

Biržai, Vytauto g. 31

Panevėžys, Respublikos g. 44

Utena, Maironio g. 4 *Ribotas mėginio paėmimo laikas, teirautis telefonu.

Vilnius, Viršuliškių g.65A

COVID-19 TYRIMO KAINA  KIDY TOUR KLIENTAMS: 

PGR 85,50 EUR (su sertifikatu)

Greitasis antigenų testas 31 EUR (su sertifikatu)

SERTIFIKATAS:

TURKIJA: Sertifikatas privalo būti popierinės formos (originalas arba atspausdintas pasirašytas el.-parašu) anglų kalba.  Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

EGIPTAS: Sertifikatas (anglų arba arabų k.), turintis QR kodą. Sertifikatai, neturintys QR kodo, nepripažįstami. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

BULGARIJA: Sertifikate turi būti nurodyta vardas ir pavardė, paso numeris (COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę), oficalius laboratorijos pavadinimas, kontaktinė informacija, testo atlikimo data. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

TENERIFĖ: Sertifikate turi būti nurodyta vardas ir pavardė, paso numeris (COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę), oficalius laboratorijos pavadinimas, kontaktinė informacija, testo atlikimo data. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

TYRIMO ATSAKYMO LAIKAS: 

PGR atsakymas per 24 val.

Greitojo antigeno testo atsakymas per 15 min. (sertifikatas išduodamas iškart po atsakymo gavimo)

REGISTRACIJA:

Registruokitės tyrimui telefonu iš anksto 870055223 (Registruojantis BŪTINA paminėti, kad esate „Kidy Tour“ klientas)

TYRIMO ATLIKIMO VIETOS: 

VILNIUJE: Savanorių pr. 6A

KAUNE: Savanorių pr. 109; Baršausko g. 66,  (p. c. Molas)

KLAIPĖDOJE: Dragūnų g. 2

ŠIAULIUOSE: Žemaitės g. 60

PANEVĖŽYJE: Smėlynės g. 17

ALYTUJE: Naujoji g. 48

COVID-19 TYRIMO KAINA KIDY TOUR KLIENTAMS:

Ypatinga kaina su kodu. Dėl kodo ir kainos kreiptis į „Kidy Tour‘“ kelionių pardavimo agentus.

SERTIFIKATAS:

TURKIJA: Sertifikatas privalo būti popierinės formos (originalas arba atspausdintas pasirašytas el.-parašu) anglų kalba.  Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

EGIPTAS: Sertifikatas (anglų arba arabų k.), turintis QR kodą. Sertifikatai, neturintys QR kodo, nepripažįstami. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

BULGARIJA: Sertifikate turi būti nurodyta vardas ir pavardė, paso numeris (COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę), oficalius laboratorijos pavadinimas, kontaktinė informacija, testo atlikimo data. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

TENERIFĖ: Sertifikate turi būti nurodyta vardas ir pavardė, paso numeris (COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę), oficalius laboratorijos pavadinimas, kontaktinė informacija, testo atlikimo data. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

TYRIMO ATSAKYMO LAIKAS:

Atsakymas per 24 val.

REGISTRACIJA:

Registruokitės tyrimui telefonu iš anksto telefonu (8 5) 250 7744 (Registruojantis BŪTINA paminėti, kad esate „Kidy Tour“ klientas ir nurodyti specialų kodą)

TYRIMO ATLIKIMO VIETOS:

Vilnius Antakalnio g. 72 I-V 7:00-18:00
VI 8:00-12:00
VII 09:00-14:00

Kaunas Varnių g. 38-3 I-V 7:00-18:00
VI 7:00-14:40
VII 08:00-12:00

Klaipėda Šilutės pl. 38 I–V 7:00–18:00
Panevėžys Nemuno g. 75 I–V 7:30–18:00
Šiauliai Tilžės g. 139 I–V 7:00–18:00
Mažeikiai Vilniaus g. 2 I–V 8:00–18:00
Tauragė Vytauto g. 66-2 I–V 7:00–16:00
Šilutė Lietuvininkų g. 12-22 I–V 8:00–13:00
Visaginas Tarybų g. 6-32 I–V 7:00–14:00
Naujoji Akmenė Žemaitijos g. 6 I–V 8:00–16:00
Zarasai Vilniaus g. 1B I–V 8:00–17:00

COVID-19 TYRIMO KAINA KIDY TOUR KLIENTAMS:

PGR testas 85,50 EUR (su sertifikatu)

Greitasis antigenų testas 31 EUR (su sertifikatu)

SERTIFIKATAS:

TURKIJA: Sertifikatas privalo būti popierinės formos (originalas arba atspausdintas pasirašytas el.-parašu) anglų kalba.  Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

EGIPTAS: Sertifikatas (anglų arba arabų k.), turintis QR kodą. Sertifikatai, neturintys QR kodo, nepripažįstami. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

BULGARIJA: Sertifikate turi būti nurodyta vardas ir pavardė, paso numeris (COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę), oficalius laboratorijos pavadinimas, kontaktinė informacija, testo atlikimo data. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

TENERIFĖ: Sertifikate turi būti nurodyta vardas ir pavardė, paso numeris (COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę), oficalius laboratorijos pavadinimas, kontaktinė informacija, testo atlikimo data. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

TYRIMO ATSAKYMO LAIKAS:

PGR atsakymas per 24 val.

Greitojo antigeno testo atsakymas per 15 min. (sertifikatas išduodamas iškart po atsakymo gavimo)

REGISTRACIJA:

Registruokitės tyrimui telefonu iš anksto telefonu 1811 (Registruojantis BŪTINA paminėti, kad esate „Kidy Tour“ klientas)

TYRIMO ATLIKIMO VIETOS:

Konstitucijos pr. 15, Vilnius

COVID-19 TYRIMO KAINA  KIDY TOUR KLIENTAMS: 

PGR testas 64 EUR (su sertifikatu)

TURKIJA: Sertifikatas privalo būti popierinės formos (originalas arba atspausdintas pasirašytas el.-parašu) anglų kalba.  Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

EGIPTAS: Sertifikatas (anglų arba arabų k.), turintis QR kodą. Sertifikatai, neturintys QR kodo, nepripažįstami. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

BULGARIJA: Sertifikate turi būti nurodyta vardas ir pavardė, paso numeris (COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę), oficalius laboratorijos pavadinimas, kontaktinė informacija, testo atlikimo data. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

TENERIFĖ: Sertifikate turi būti nurodyta vardas ir pavardė, paso numeris (COVID-19 tyrimo metu pateikite tą patį asmens dokumentą, su kuriuo vyksite į kelionę), oficalius laboratorijos pavadinimas, kontaktinė informacija, testo atlikimo data. Tinkamas ES COVID sertifikatas iš e-sveikata.lt.

TYRIMO ATSAKYMO LAIKAS:

PGR atsakymas tą pačią dieną

REGISTRACIJA:

Registruokitės tyrimui telefonu iš anksto telefonu 1811 (Registruojantis BŪTINA paminėti, kad esate „Kidy Tour“ klientas)

TYRIMO ATLIKIMO VIETOS:

V. Grybo g. 32A, Vilnius