Gerda Žemaitė lepinasi atostogomis Turkijoje: tai mano išsvajotas laikas

Garsi televizijos laidų vedėja Gerda Žemaitė, Lietuvoje palikusi visus rūpesčius ir darbus, išvyko pailsėti į Turkiją. Pasak moters, šios atostogos itin svarbios, nes tai pirmoji jos poilsinė kelionė su mama Alda ir seserimi Kristina.

„Prieš kelerius metus netekus tėčio, aplinkybės susiklostė taip, kad negalėjome būti kartu su šeima. Aš gyvenu Kaune, tad man reikėjo parvykti čia, sesuo susilaukė mažylio, tačiau labai greitai turėjo grįžti darbą. Taip ir neturėjome progos pabūti drauge. Šios atostogos Turkijoje – išsvajotas laikas kartu, kurio taip ilgai laukėme. Dėl šios priežasties kiekvieną akimirką norisi sustabdyti ir kuo labiau mėgautis“, – sako G. Žemaitė.

Atvykusios į Turkiją, moterys apsistojo išskirtinės koncepcijos 5 žvaigždučių viešbutyje „The Raga Side, kuriame puikiai dera poilsis ir linksmybės. Jis įrengtas dar visai neseniai, tačiau personalas puikiai išmano savo darbą ir apgaubia išskirtiniu dėmesiu. Kadangi Gerdai bei jos mamai ir seseriai jau labai reikėjo atostogų, jos, nenorėdamos gaišti laiko ir gauti geriausias viešbučio rekomendacijas, tiesioginį skrydį, prieš kelionę kreipėsi į kelionių organizatorių.

„Tai pirmoji mamos poilsinė kelionė, norėjosi, kad viskas būtų tiesiog nepriekaištinga. Mums labai pagelbėjo „Kidy Tour“, kuris pasirūpino viskuo nuo mažiausių smulkmenų. Mums belieka ilsėtis, mėgautis, apie nieką negalvoti ir kuo daugiau laiko leisti drauge“, – sako moteris.

Pasak Gerdos, tobulas viešbučio aptarnavimas bei ramybės oazė leidžia atsikvėpti ir pamiršti visas problemas, tačiau, panorus pasilinksminti, netrūksta trankių vakarėlių bei efektingų šou pasirodymų.

„Turkija – puiki vieta ir pailsėti, ir pašėlti, čia jaučiamės kaip tikros princesės! Kai norisi ramybės, laiką leidžiame viešbučio teritorijoje, mėgaujamės saulės voniomis bei baseino pramogomis, skanaujame maistą, kai norisi pašėlti, einame į organizuojamus pasirodymus ant jūros kranto. Paskutinį kartą tiek trypėme latino ritmu, kad į kambarį grįžau lyg išsimaudžiusi!“ – sako žinomas televizijos veidas.

Kaip pasakoja Gerda, nors viešbutyje, kuriame apsistojo, nieko netrūksta, o kambarys tiesiog atimantis žadą, moterys ketina aplankyti ir kitas Turkijos vietas.

„Atvėrus numerio duris, akys buvo pilnos džiaugsmo. Kambaryje – du balkonai su vaizdu į jūrą. Dar buvo netekę maudytis sūkurinėje vonioje ir mėgautis jūros vaizdais. Tai nuostabu! Kadangi ir maistas pristatomas į kambarį, iš jo galima taip ir neišeiti, – šypsodamasi sako Gerda.

Pasak jos, kad ir kaip gera čia būtų, moterys planuoja keliauti į Žaliąjį Turkijos kanjoną, apžiūrėti Apolono šventyklą, paplaukioti piratų laivu ir atostogas pajausti visu 100 procentų.

Poilsinės kėlionės į Turkiją