Broliai Lavrinovičiai keičia karjeros kelią – tampa „Kidy Tour“ ambasadoriais

Kidy Tour Broliai Lavrinovičiai tampa Kidy Tour ambasadoriais

Nuo šiol brolius Lavrinovičius TV ekranuose ir reklamos stenduose išvysime ne tik su krepšinio apranga, bet ir su maudymosi kelnaitėmis. Darjušas ir Kšištofas sukirto rankomis su kelionių organizatoriumi „Kidy Tour“, o pasirašytoje „kelionių ambasadorių“ bendradar-biavimo sutartyje – filmavimų, fotosesijų ir pramoginių akcijų kupinos kelionės į Turkiją ir Egiptą, dalyvavimas renginiuose ir kitos veiklos. Vis dėlto patys broliai šmaikštauja, kad nuo sporto jų, bent kol kas, lengvai neatitrauksi: „Pasideginsim, pamėtysim kamuoliuką – bus vis-ko“.

Bendradarbiaudami su pasaulinį prekės ženklą „LavTwins“ kuriančiais broliais „Kidy Tour“ tikisi praplėsti turimą auditoriją, įtvirtinti šeimos kelionių organizatorių įvaizdį ir apie poilsines kel-iones kalbėti taip, kaip to Lietuvoje dar niekas nedarė – ne kelionių agentų, bet tikrų, paprastų šei-mos žmonių lūpomis.

„Esame, palyginti, jaunas, tačiau jau nemažai patyręs ir savo vietą rinkoje užsitikrinęs keli-onių organizatorius. Nepaisant to, puikiai matome kelionių rinkos dinamiką, konkurencijos augimą, naujų žaidėjų atėjimą, todėl norėdami toliau sėkmingai auginti savo pozicijas rinkoje privalome imtis netradicinių veiksmų. Rinka yra perpildyta saldžių žinučių apie poilsines keliones, todėl pats metas kalbėti kiek kitaip“, – teigė „Kidy Tour“ direktorius Gvidas Aukštuolis.

Paklaustas kodėl pasirinko būtent Lavrinovičius, G. Aukštuolis prakalbo apie šeimos vertybes, kurios lydi kiekvieną brolių žingsnį. „Vos kelias minutes pabendravus su broliais gali su-prasti, kad jiems svarbiausias dalykas – šeima. Tai, kaip jie bendrauja su savo vaikais, žmonomis yra tikras pavyzdys. Matosi, kad jie itin dėkingi savo antrosioms pusėms už ilgametį supratingumą ir palaikymą. Dirbant su skirtingais Europos krepšinio klubais Lavrinovičiams su šeimomis teko ne kartą keisti gyvenamą vietą ir viską pradėti nuo pradžių. Tačiau kaip atskleidė broliai, visų metų laukiamiausias metas būdavo vasaros atostogos su šeima ir ne kur kitur, o Turkijoje“, – pasakoja „Kidy Tour“ vadovas.

Metams sudarytoje bendradarbiavimo sutartyje – net dvi nuotykių kupinos kelionės, kuriose kurortus įvertins ne tik broliai, bet ir mažiausieji jų šeimos nariai, fotosesijos, filmavimai, šmaikščios kelionių apžvalgos ir bendravimas su „Kidy Tour“ klientais. Panašu, kad patys broliai džiaugiasi, jog sutarčiai su Prienų „Skycop“ einant į pabaigą, krepšinio aprangą galės išmainyti į paplūdimio šlepetes.
„Mums su broliu patinka ir šnekėti, ir ilsėtis, ir žmonėm padėti, tai toks pasiūlymas – pats tas“, – juokėsi Darjušas, tačiau anot Kšištofo, sprendimą lėmė ir šeimos nuomonė: „Žinai, mums tai visur gerai, kur krepšys būtų. Svarbiausia, kad šita idėja patiko Tatjanai, Editai ir vaikams.“

Pirmosios brolių kelionės numatytos jau vasario mėn. Taip pat „Kidy Tour“ žada, kad jau greitai keliones į populiariausius Turkijos ir Egipto kurortus įsigyti pasiruošę lietuviai galės gauti brolių patarimų, tačiau daugiau detalių nei broliai, nei kelionių organizatorius kol kas neatskleidžia.

2015 m. veiklą pradėjęs tarptautinis poilsinių kelionių organizatorius „Kidy Tour“ šiuo metu jau veikia 4-osie šalyse, skraidindamas poilsiautojus į populiariausius Turkijos ir Egipto kurortus iš Vilniaus, Talino, Rygos ir Maskvos oro uostų.

Žiūrėti kelionių pasiūlymus