Apie Bulgariją

BULGARIJA

Bulgarija yra Pietryčių Europoje, šiaurės rytų Balkanų pusiasalio dalyje. Nors Bulgarija yra maža teritorija, tačiau ji turi vienus iš pačių įvairiausių gamtos išteklių Europoje. Didžiąją Bulgarijos teritorijos dalį užima kvapą gniaužiantys Stara Planina kalnai (arba kitaip Balkanų kalnai), o rytuose ji ribojasi su Juodąja jūra.

BULGARIJOS KURORTAI:

POMORIJĖ

Pomorijė kurortas iš Burgaso oro uosto pasiekiamas per 20 min. Šį kurortą iš vienos pusės kurortą supa Juodoji jūra, o iš kitos druskingas ežeras, kuris laikomas šventu. Dėl druskingo ežero molio, kalkių, švelnaus jūros klimato ir vandens kurorte gausu SPA ir reabilitacijos centrų.

NESEBERAS

Nesebaro kurortas iš Burgaso oro uosto pasiekimas per 30 min. Tai vienas gražiausių Juodosios jūros pakrantės miestų, kuris įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.  Dauguma Nesebero lankytinų vietų yra senojoje miesto dalyje, kuri yra vaizdingoje saloje. Visi šios miesto dalies pastatai buvo pastatyti dar viduramžiais.

SAULĖTAS KRANTAS

Saulėtas krantas iš Burgaso oro uosto pasiekimas per 35-40 min. Saulėtas Krantas – vienas iš populiariausių Bulgarijos vasaros kurortų, įsikūręs pietinėje Juodosios jūros pakrantėje. Jei norite patirti aukščiausios klasės patogumus ir viską rasti vienoje vietoje – Saulėtas Krantas puikus pasirinkimas.

ST.VLAS

St. Vlas kurortas iš Burgaso oro uosto pasiekiamas per 40-45 min. Sveti Vlas kurortas yra strategiškai patogioje vietoje, esantis 5 km į šiaurę nuo Saulėto Kranto ir 9 km nuo Nesebaro, todėl svečiams lengva apžiūrėti netoliese esančius kurortus ir lankytinas vietas. Pastaraisiais metais kurortas vis atnaujinimas ir modernizuojamas, čia puikūs paplūdimiai su visiškai naujais viešbučiais ir turizmo infrastruktūra.  Kurortas garsėja jachtų uostu „Marina Dinevi“, kuriame galėsite išsinuomoti patikusią jachtą smagesnėms atostogoms.

OBZOR

Obzoro kurortas iš Burgaso oro uosto pasiekiamas per maždaug 1 valandą. Obzoras labai kompaktiškas ir funkcionalus kurortas, viskas lengvai pasiekiama pėsčiomis. Obzoro paplūdimiai vieni saugiausių ir  ramiausių Bulgarijoje, žavintys krištolo skaidrumo jūra.

SOSTINĖ:

Sofija

VALIUTA:

Bulgarijos levas (BGN)

LAIKAS:

GMT +2. Bulgarija yra toje pačioje laiko juostoje, kaip ir Lietuva.

VIZOS:

Lietuvos Respublikos piliečiams vykstant į Bulgariją vizos nereikia.

VIDUTINĖ TEMPERATŪRA:

Birželio- rugsėjo mėn.  26-30 °C  Vidutinė vandens temperatūra 23-25 °C .