Bazaar - kelionių parodos pasiūlymai

Su kodu BAZAAR gauk net 25 Eur/asm. nuolaidą pasirinktai kelionei!

Turkijos dienos!

Kelionės į Turkiją!

Egipto dienos!

Kelionės į Egiptą!

Graikijos dienos!

Kelionės į Graikiją!

Bulgarijos dienos!

Kelionės į Bulgariją!

Tenerifės dienos!

Kelionės į Tenerifę!

Paskutinės minutės pasiūlymai

Visi pasiūlymai right

Keliautojų
atsiliepimai

left
right
left

Dideli komplimentai Jums, nes tikrai operatyviai, išsamiai atsakydavote i visus iškilusius klausimus! Ačiū Jums už tai! Dėl to apskritai Kidy Tour atstovus gerai vertinu! Lėktuve viskas irgi buvo gerai. Antrą ar trečią kart skridome su Jumis, tai manau ir tikiuosi pasimatysime ir sekantį kartą!

E.V left left left left left
left

Kas liečia KidyTour darbuotojus - 0 nusiskundimu. Viskas aiškiai ir laiku, gal net aš per daug skeptiškai i Jus žiūrėjau, dėl kai kuriu atsiliepimu rekvizituose. Bet Jūsų personalui atskiras didelis ačiū, manau ne paskutini karta per Jus užsisakinėsime keliones ;)

A,B left left left left left
left

Kidy Tour atstovė pasitiko oro uoste ir kelionės į viešbutį metu papasakojo apie esamą Covid situaciją ir taisykles šalyje, pasidalino naudingais patarimais. Ne pirmą kartą vykome į Turkiją (todėl turime su kuo palyginti), bet įspūdžiai dėl viešbučio ir kelionės organizavimo labai geri. Naudosimės Jūsų teikiamomis paslaugomis ir ateityje! Dėkui Jums

J.O left left left left left
left

Ačiū KIDY TOUR - atstovių darbas mums labai patiko, labai profesionali buvo mūsų gidė Evelina, atsakinga, greitai reaguojanti. Esame patenkinti jos visu organizavimu Turkijoje. Turkija - sušildė, kokia ir turi būti tikra vasara dar keliausime būtinai, visiems rekomenduoju kidy tour :)

I.V left left left left left

Susijusios naujienos

Visos naujienos arrow
Visos naujienos arrow